Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A barátnőm testépítő lett,...

A barátnőm testépítő lett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kihat már a szexuális életünkre is.

Elkezdi verni,elmegyek,de ő még akkor sem hagyja abba.Mondom neki,mi van,drágám?

Ő csak:600,601,602,603,604...


...Mondom,a fehérjédet megittad már...abbahagynád?-.-


Ebből ugye az lett kihozva,hogy én nem is kívánom őt,biztos más van nekem.

Nem ismeri be,hogy bele van betegedve a testépítésbe.



2015. okt. 11. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erőemelő csajom volt.

Tele volt nyomva nagyon, és a legkisebb problémára már ordított.

állandóna vert, párszor visszaütöttem neki, ilyenkor megkérdzte hogy ezt komolyan gondoltam-e, és úgy bedarált, hogy néha napokig menni is alig bírtam.

Rokoni segítséggel hagytam ott, de ott is majdnem mindenkinek átrendezte az orcáját.

Soha többet ilyen némber!

2015. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az én nőm naturál,azért is van ennyire belebetegedve...nem fejlődik.:/
2015. okt. 11. 12:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, leginkább akkor amikor a barátnőm arra kért hogy verjem meg pofozzam fel szex közbe, mire ő gyengének találta és kihasználta hogy érzékeny jellem vagyok, így ő párszor levert nekem egyet és elég csúnyán megkínzott és olyan dolgokra kényszerített amibe nem akartam belemenni. Akkor döntöttem el hogy szakítok vele de amint felhoztam a témát nagyon csúnyán behúzott nekem egyet ő járt is boxolni mellette szóval tudott ám ütni rendesen. Aztán végül lehiggadtak a kedélyek 2 évig nem is látta őt, de amikor meglátott a jelenlegi barátnőmmel aki egy nagyon kedves, sportos de aranyos lány, igaz ő csak aerobikozik de a volt nőm féltékenykedett rá így őt a nyílt utcán megtépte és mindenféle ocsmány jelzővel mondta neki hogy mekkora egy ribi meg minden, akkor ő bőgött én meg határozottan megrángattam az exem karját aki nekem is bemosott egy hatalmasat majd a földön fetrengve még párszor belém is rúgott és a barátnőmet is bántotta még. Az edzője állította őt le, és elnézést kért tőlünk meg be is vitt miket az ügyeletre, szerencsére nem lett nagy bajunk. Aztán kiderült hogy az exem eléggé nyomta magát szteroidokkal meg minden féle szeméttel és nem bírt leállni az edzéssel ami már nála beteges lett főleg hogy ráment az egészségére és rosszul lett az edzőterembe ha nem lett volna ott egy elég erős csávó közvetlen közelébe tuti magára ejtette volna a kétkezes súlyzót ami volt vagy 70 kiló állítólag mert szó szerint össze esett. A vérnyomása nagyon felment neki és hirtelen lement ingadozott a szíve pedig igen meg volt erőltetve ami végett kisebb gócok keletkeztek a koszorú ereibe és a szívbillentyűjében is találtak valamit ami miatt lehet már műteni fogják. Egyenlőre még a pszichiátrián kezelik elég sokszor tér vissza már fél éve, igen csak rá ment az egészségére ez a dolog ami egy régi lelki sérelemre vezethető vissza. Ami az volt hogy régen kövér volt, kicsúfolták, lefogyott, kicsúfolták mert löttyedt vlt picit meg minden, amikor jártunk akkor kezdett bele az edzésbe de annyira elkapta őt a gépszíj hogy többet akart, sokan kezdték dicsérni amivel még többet akart elérni, és egy hülye beszélte rá a még legálisan kapható szerekre is amivel már akkor tönkretették, plusz a box is akkor jött nála feszültség levezetőnek amiről később kiderült hogy csak egy bosszú vágy volt benne hogy az őt legjobban őt csúfolódó boxoló csajt elkalapálhassa amit meg is tett csak nem éppen szabályosan akkor kattant be végleg és akkoriban futottunk össze vele amikor már az új barátnőmmel voltam és akkor kalapált el minket, főleg engem bosszúból amiért elhagytam. Ilyen nőkkel jobb vigyázni mert rosszabbak mint egy oroszlán.
2015. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fújj de büdös troll szag van itt gyerekek...
2015. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 - palilaci - ***** válasza:
100%
3. mekkora egy puhapocs :'DDDDDD
2015. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé WTF fejet vágtag amikor elolvastam a szövegét a 3.-nak, de aztán megsajnáltam szegényt, hogy ilyen tényleg van? :O
2015. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Azta rohadt. Ha más nem legalább vágd fejen egy téglával vagy rúgd pinán. Na ezért nem járok testépítő nővel. Szétkokszolja magát oszt megver. Végül is némelyik kokszos csaj piszok erős, tehát egy full edzetlen vékony srácot szerintem simán összehajtogatnak...
2015. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező amúgy én gyorsan lelépnék. Ilyen jehova tanúja, szombatista egyház tagja, konditerem szerelmese típusú nőt az életbe nem szednék fel. Amúgy is mi izgató egy kockahasú, vastagbicepszű nőben, aki ha ráfeszít a seggére eltöri a dákód?
2015. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fingkirály ***** válasza:
46%
Nagyon egyszerű, elég ha öt-hat edzésnyi krav magára elmégy, már simán meg tudod védeni magad a kigyúrt barmok zöme ellen - rájuk nézve sajnálatos módon legtöbbjük azt szokta hinni, hogy minél izmosabb, annál jobban tud verekedni...pedig a pusztakezes harc (kivéve ha birkózásról van szó, ott valóban jobban érvényesül a puszta tömegük) leginkább technika kérdése, ízületekre, lágy részekre, orra nem tudnak gyúrni, aztán akármekkora felfújt majmok, egy térdre/könyökre/hajlatokra/ágyékra vagy orra történő sikeres és gyors támadás vagy egy ügyesen kivitelezett karfeszítés bizony nekik is k*rvára fáj és azonnal harcképtelenné teszi őket :)
2015. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 - palilaci - ***** válasza:
0%

Kiskukid a felfujt te szerencsetlen keltteszta.

Krav magaval meg az ilyen onvedelmi fassaggal kitorolheted a pitsad.

Box, birkozas esetleg valami jobb oktatoval tobb evnyi karate az ami ad egy biztos pontot. De bunyoban ertsd utcai verekedesben tobb a befolyasolo tenyezo mint a ringben.

2015. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!