Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne pár kérdésem a testépíté...

Lenne pár kérdésem a testépítésről. Lent írom a többit. Okés?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet én már közdősportolok rég óta, de a gyúrásra sosem gondoltam viszont már patent a technikám, így az ütőerőmet már leghatékonyabban súly növeléssel tudom fokozni.

Egyszer érdekelne olyanoknak a tanácsai, akik versenysportolók és ütőerő növelést tudatosan végzik(nem a zsákolásra gondolok most)

Másodszor érdekelne a testépítők tapasztalatai, hogy mennyit lehet edzeni egy nap, egy héten, egy hónapban, hogy ne károsuljanak az izületeimet és megfelelőképpen regenerálódjon a szervezetem.

Következő hónaptól kezdve szeretnék napi 2x lejárni, ez mennyire jó és milyen összeállításokban?

Másik kérdésem, hogy térd izületem nem terhelhető 100%-osan milyen gyakorlatok vannak amik kímélik a térdet mégis rámennek lábra rendesen.

Plusz az étkezéshez mit javasoltok, úgy hogy lehetőleg ne kelljen sokat ráköltenem.

Köszi a válaszokat!



2015. szept. 16. 10:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Legyen úgy :D.... 120 kilós gyúros thai boxolókat(persze thai boxolni normálisan nem tudnak)küldtem padlóra a 75 kilómmal, mert én a 75 kilómat egy pontban az állára helyezem, ő meg örül, ha a kettős fedezékemre sikerül ütnie, nem is beszélve arról, hogy földön is azt hiszik érnek valamit... egy karfeszt ráteszek és az izületnek annyi, anélkül meg a nagy bicepszeivel lehet kemény.


Nem idegbajos vagyok csak a rühes kutyákat bannolom az életből. Te mit csinálnál barátom, ha odamennének hozzád és elkezdenének leköpködni?.... Ja hogy meghúznád magad... az más. Ha az idegbajos azt jelenti, hogy kiáll magáért akkor igen az vagyok, te gyáva féreg.

Nem tudjátok kivel tiszteletlenkedtek. Normálisan feltettem pár kérdést erre egy normális válaszoló volt, akinek meg is köszönöm a válaszát.

2015. szept. 17. 12:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Aki nem ért a küzdősportokhoz, az szerintem ne is válaszoljon ilyen kérdésre, egy olyan "szakirodalmat" behivatkozni, ami teljesen más sportág űzőinek lett megírva, teljesen sekélyes, dilettáns felfogásra vall.


Egyébként ha YT-bon rákeresel a "boxing strenght training" kifejezésre, akkor ott az első 3-4 videóban vannak olyan gyakorlatok, amivel lehet növelni a robbanékonyságot, ezáltal az ütőerőt is. Anthony Joshua-nak, ill. Saul Alvarez-nek az edzéseiről szoktak még ilyen jellegű videókat feltenni, abban is elég célszerű gyakorlatok vannak.

2015. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. szept. 17. 14:06
 14/15 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy amúgy?
2015. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pont ideális korban vagyok. ;)
2015. szept. 17. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!