Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne pár kérdésem a testépíté...

Lenne pár kérdésem a testépítésről. Lent írom a többit. Okés?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet én már közdősportolok rég óta, de a gyúrásra sosem gondoltam viszont már patent a technikám, így az ütőerőmet már leghatékonyabban súly növeléssel tudom fokozni.

Egyszer érdekelne olyanoknak a tanácsai, akik versenysportolók és ütőerő növelést tudatosan végzik(nem a zsákolásra gondolok most)

Másodszor érdekelne a testépítők tapasztalatai, hogy mennyit lehet edzeni egy nap, egy héten, egy hónapban, hogy ne károsuljanak az izületeimet és megfelelőképpen regenerálódjon a szervezetem.

Következő hónaptól kezdve szeretnék napi 2x lejárni, ez mennyire jó és milyen összeállításokban?

Másik kérdésem, hogy térd izületem nem terhelhető 100%-osan milyen gyakorlatok vannak amik kímélik a térdet mégis rámennek lábra rendesen.

Plusz az étkezéshez mit javasoltok, úgy hogy lehetőleg ne kelljen sokat ráköltenem.

Köszi a válaszokat!



2015. szept. 16. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Először olvasd el a Sárga Kapszulát. Rossz térd esetén esetleg lábtolózni lehet, bár ebben nem vagyok biztos. Az étrend az minimum 30 ezer havonta, de ettől több is lehet. Napi 2x ne menj edzeni.
2015. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Okés?"

XD

2015. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért mert kellett egy kérdés is bele. A kérdéseimet ugye meg lent írtam meg.
2015. szept. 16. 18:41
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kérdést megfogalmazni?

Pl. "Hogy vannak ezek a testépítésnél?"

Amúgy ez nem egy pár soros téma, itt egy könyv olvasd el benne vannak az alapok!

[link]

2015. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De buta vagy ember :D Ha tudsz olvasni írom, hogy lent írom a kérdéseket. És ha elolvasod lent, akkor látod a kérdéseket. :D :D Úristen mi vagy te? Állat vagy csúszómászó? :D
2015. szept. 16. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a buta mert te nem tudsz feltenni egy kérdést XD
2015. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát te qrva gyökér vagy barátom. Ha ebből a szövegből, te nem tudsz semmire választ adni az nem azért van, mert ne adtam volna elég támpontot, maximum azért, mert qrvára gőzöd sincs a gyúrásról.
2015. szept. 16. 22:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Tipikus negtaív fax vagy, aki abban leli élvezetét ha másokat lehúzhat a szintjére. De én az ilyen faxszopókat kiütöm a pics ába az életből is. Valószínűleg azért kezdtél el gyúrni, hogy a kisebbségi komplexusodat ellensúlyozd, de még(ha ki is lennél gyúrva) még így sem mernél egy utcai bunyóba belebonyolódni, mert egy gyáva fax vagy és az izmok mögé bújsz és imádkozol, hogy az ellenfeled nem áll fel veled szemben és mondja a pofádba, hogy gyere baz meg.
2015. szept. 16. 22:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyen úgy :D
2015. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Musclemore ***** válasza:

Kérdező egy idegbajos vagy, dolgozz rajta.

Amúgy kaptál választ.

2015. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!