Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani vagy oldalt ahonnan megtudok mindent a testépítésről?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a sárga kapszulát érdemes elolvasni. ne hagyd, hogy átragadjon rád az arrogáns, okoskodó hangnem, és akkor sok értékes információt tudhatsz meg belőle.

ezen kívül nagyon sok érdekes cikk van a shop.builder.hu-n, illetve rengeteg fórumot találsz a neten, ahol ilyesmi a téma. nekem van egy nagyon jó könyvem, a sportanatómia, ezt a semmelweis kiadó adja ki, nem mondom, hogy olcsó, de nekem bejön. erről nem tudok, hogy lenne pdf-ben.

ja, és persze ott van még a fegyencedzés, bár az egy kicsit más nézőpont

2015. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lacinho10 válasza:
Arnold Schwarzenegger - A testépítés nagy enciklopédiája ha mindent tudni szeretnél akkor ebben benne lesz.
2015. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!