Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fejlődésre számíthatok?

Milyen fejlődésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem figyeltem a kajára heti 3 pizza, hamburger ami jött + tápkieg . 55kg-ról 75-re jöttem fel 2 év alatt. Nem zsírosodtam , nagyon száraz és eres vagyok mindenkitől ezt hallom a teremben , pedig nem figyelek a kajára. Lassan 3 hónapja stagnál a fejlődésem , legalább is nem jönnek a kilók.


Novembertől tömegnövelésbe kezdek tiszta kajával . Havi 30.000-ből szeretném kihozni + ehhez tápkieg ( vitamin [ külön külön B , D , C , komplex vitamin , izületvédő, Szelén , CaMg , omega 3 ] fehérje , glutamin , bcaa , kreatin , komplex szénhidrát , hmb , tribulus .


A cél áprilisig elérni a 90-et vagy közelét , majd onnantól kezdve diéta és 80-ra levinni.


Szerintetek ez lehetséges ektomorf vagyok ?



2015. szept. 15. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Nem figyeltél a kajára, de a tápkieg már volt? :D Nem baj sok kezdő beleesik. :D Szerintem nem kéne felhizlalnod magad 90 kg-ra aztán le 80-ra. Nem hinném, hogy olyan szinten űzöd ahol megérné ezt. Folytasd keményen az edzést és lassan jönni fog az izom is főleg ha ekto vagy. Bár ez az én szubjektív véleményem. D:
2015. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most nem értem ezt. Havi 30ból kajálni nemtudom kijön-e. Mindenképpen csípjél le a tápkiegekből, és a kajára fektesd a hangsúlyt. Mármint úgy értem hogy azt helyezd előtérbe, mert amiket felsoroltál, fele csak "prémium". De ha van rá pénz, jól belövöd a kaját, kajálsz eleget talán eléred. Lehet még diéta sem kell.

Egyébként énis pont így állok mint te. Sok sikert!

2015. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Eddig is költöttél kajára (nem tudni mennyi), azon felül van rá 30-ad + pénz a tápkiegekre? Sokat feleslegesnek tartok egyébként.
2015. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kezdőknél, ismétlem KEZDŐKNÉL realizálható 1kg izom havonta, ha tökéletes a kaja, és jó az illető genetikája... ha te most felpakolsz magadra novembertól áprilisig 15kg-ot, és ahogy írtad is, már nem vagy kezdő elég régóta edzel... abból olyan 10-13kg biztosan zsír lesz... sokkal jobban járnál egy átgondolt étrenddel, amit folyamatosan alakítasz, és törekszel a zsír mentes tömegnövelésre.
2015. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!