Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kicsivel kevesebb fehérjét...

Ha kicsivel kevesebb fehérjét tudok csak bevinni, mint 2/ttkg, attól még számíthatok fejlődésre?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már napok óta számolgatom, hogy tudnék jól kijönni árban és mennyiségben, de valahogy sose lesz annyi amennyi kéne.


Ha esetleg egy olyan 10-15 grammal maradok a szükségletem alatt, attól még fejlődhetek, vagy mindenképpen meg kéne oldani a problémát? (Most úgy néz ki, hogy nem csak én kezdek el gyúrogatni a családban, az meg anyagilag necces.)


Lány vagyok, szóval nincsenek nagy terveim a testépítéssel, csak szeretnék teljesen kezdőként kb 8 hónap alatt egy olyan 6 kg izmot felszedni. Azután meg szintet tartani. Összejöhet?


Köszi a választ.



2013. szept. 30. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, hogy milyen szintről indulsz, de természetesen ettől még lehet fejlődés.
2013. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen szintre gondolsz?
2013. szept. 30. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyivel kevesebb fehérjét viszel be, az elején mindenképp fejlődni fogsz. A gond inkább: nőknek 6 kiló nem hiszem hogy összejön 8 hónap alatt.
2013. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Öm... 12 hónap?:D

Csak most fogyóztam, és tuti lement izom is, bár amúgy 168 centihez és 52-3 kg-hoz relatíve egész szálkásnak nézek ki.:D

Amúgy fogyókúra alatt is súlyzóztam, de hát gondolom jót azt nem tettem vele.:)

2013. szept. 30. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A férfiak tudnak jó genetikával max havi nettó 1kg izmot felpakolni, nőknél ez szerintem max a fele lehet naturálban.

10g fehérje hiány az nem gond, attól még fejlődni fogsz.

2013. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy nem említetted, hogy alapból honnan indulsz, mennyi izmod van. Mert nem mindegy, hogy egy alultáplált akar-e ennyi kilót felszedni, egy átlagos vagy egy már valamennyire izmos.
2013. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!