Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan oldanátok meg?

Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne a véleményetek ti hogyan oldanátok meg a kaja romlását.


Melegben dolgozom kint és nincs lehetőségem sehol, sem tárolni és melegíteni. 8-tól 4-ig hogyan bírná ki a csirke , rizs a táskában és egy éthordóban? Árnyékba be tudom tenni, de nem tudom mennyire fogja bírni. Esetleg ha valami olyat tudnátok, ajánlani amiben nem megy tönkre...



2015. szept. 4. 15:45
1 2
 1/12 HarciCsiga ***** válasza:
En kis varadobhatos huto taskat cipelek magammal, pont akora hogy 2 etkezesnyi dobozoltt kaja beleferjen, van kulon jegaku fak benne melegben beledobok egy jegakut es akar egesz napig elvan benne a kaja :)
2015. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszodat. Másrészt oké el jó ötlet, de utána nem tudom meg melegíteni. Tegyem ki a napra?:) Szerinted hűtés nélkül mennyit bírhat az árnyékban? :) Meg próbálok csak 2 étkezésre valót el vinni, ha tökre megy az még nem nagy veszteség. 9-ig csak nem megy tönkre, 1órakor már kétséges hogy bírhatná.
2015. szept. 4. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Főtt étel a legnagyobb kánikulában sem megy tönkre 8-10-12 óra alatt, nem értem, hogy mit kell ezen parázni.
2015. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3: Dehogynem, nekem már romlott meg kajám 4 óra utazás alatt a nagy melegben.
2015. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ott valami más probléma lehet.

Biztos láttál már éttermekben ún. melegen tartókat, egy műszakot is ott lehetnek az ételek és nem lesz bajuk.

Azok általában kb. 50 fokon tartják az ételeket, idén 44 foknál nem volt több. :)

2015. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt más probléma, nagyon nem mindegy, hogy géppel tartod a meleget, vagy a kinti hőmérséklet van e.
2015. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minek megmelegíteni? Nem értem, nem étteremben vagy.
2015. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Éttermekben a melegen tartóba a frissen elkészült ételt teszik addig, amíg a pincér nem jelzi, hogy lehet tálalni a vendégnek.

2. Itt az ősz, 30 foknál melegebb már nem nagyon lesz.

3.Hűtőtáska, mint már írták. És igen, edd meg hidegen. Én is megeszem, a többi ember/testépítő is megeszi. Nem halsz bele.

2015. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az hogy hideg mert hidegen is eszem. Este szoktam meg csinálni és másnap eszem meg.
2015. szept. 4. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor szokott megromlani, amikor forrón teszik bele az edénybe és a pára miatt "összeérik".

Ha kihűlve, hidegen teszed bele a műanyag edénybe, akkor nem fog megromlani egy műszak alatt, csak ne hagyd a napon, jaa és a doboz szellőzzön (legyen rajta lyuk).

2015. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!