Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyire hátráltatna a...

Ez mennyire hátráltatna a fejlődésben? Hogy oldanátok meg a kaját?

Figyelt kérdés

Heti 2x darts edzés és erre a 2napra befér a kondi a borzasztóbuszjárat mellett.

Napirend:

7-kor elindulok itthonról 8-2ig suli. Aztán van 2,5óra a darts edzésig amit általában haverokkal töltök, mert nincs időm hazamenni. Utána 16:30-tól este 8-ig darts, Kondi pedig 9-10:15ig (kb) Aztán 10:45kor indul a haza a busz, mire hazaérek 11:45. Tehát alvásra marad 6óra ilyenkor ami nem a legjobb, de azért annyira nemvészes. A kaját, hogyan tudnám megoldani?


2014. febr. 1. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát.. A fél hütőt elviszed magaddal:D

Én reggel egy kiadósat ennék, aztán suliban szendvicset.

Suliba mondjuk egy ebéd, vagy vinnék magammal főtt kaját, úgy 3 adagot. Aztán a következőt darts elött, meg a végén. Aztán kondi, és otthon megint kajálsz.

6 étkezésed megvan. Bár tény, hogy a kevés alvás nem jó (tapasztalat), jó pár hónapon át énis 5-7 órákat aludtam, és 12-4órát dolgoztam. Az edzések se fognak annyira jól menni.

2014. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!