Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mivel oldanátok meg egy front...

Mivel oldanátok meg egy front világítás vezetékének rögzítését a vázon?

Figyelt kérdés

Tehát: Cree front light, külső akkuval, a lámpát magát és az akkut kb 1 m vezeték köti össze.

A lámpa értelemszerűen a kormányon van, az akku meg hol máshol helyezhető el, mint a felsőcső és a nyeregvázcső találkozásánál.

Esetleg még az alsócsőre lenne tehető. Mindegy.

A vezeték meg ott tekereg. Mivel rögzítsem a vázhoz? Mert ha szabadon lifeg, leveri a festéket. Ha meg hajtás közben becsípődik, azt nem is folytatom.


2014. febr. 24. 19:55
 1/7 dirtboy ***** válasza:
2014. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a 21.században nem használnék olyat aminek zsinórja van...
2014. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez egy 1200 lumenes lámpaszett. egy kocsiéval vetekszik a fényerő.
2014. febr. 25. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
"Mert ha szabadon lifeg, leveri a festéket." :) ezen picit elmosolyodtam :)
2014. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Mert ha szabadon lifeg, leveri a festéket." :) ezen picit elmosolyodtam :)


mert miért is?

a fék és váltóbowdenek 1 hónap alatt a csupasz fémig ették magukat a vázon. átették magukat a frame tube matricán, a lakkon, a festéken.

és csupán azzal, hogy minden zökkenéskor egy-egy pillanatra hozzáverődnek a vázhoz.

2014. febr. 26. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Az en biciklimen ez ugy van megoldva, hogy a szabadon levo bowdenre gumigyuruket huztam szakaszosan ... eselye sincs, hogy odaverodjon. Bovdenvezetok azon reszere, ahol kanyarodaskor hozzasurlodik a vazhoz, oda feluletvedo matricakat tettem. De a bowden hazastul, vagy szabadon egy fembol levo, eros-nehez-kemeny dolog.


Villamos vezetekben is van nemi fem, de olyan keves, hogy sulynak nem neveznem ... amugy is van rajta muanyag szigeteles. Akarhogy is probalom elkepzelni, hogy milyen karokat tud okozni egy lifego kisfeszultsegu vezetek, nekem sehogy sem jon at, hogy olyan pusztitasokat vegezne a festesen, amitol felsz.


Amugy pedig: ertem en, hogy el akartal dicsekedni a szuper vilagitasoddal, de egyreszrol a lampa dobozaban biztosan voltak a vezetek rogzitesere valo dolgok, de ha nem, akkor ott a jo oreg szigeteloszalag, de korabban masok is ajanlottak a muanyag gyorskotozot, de ha nagyon hosszu a vezetek maga, akkor korbe is tekerheted a felsocsovon.


Lenyeg a lenyeg, jo nagy szutyok festes/lakkozas lehet a bicikliden, ha egy vekonyka tyukbel kikezdi a feluletet.

2014. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ezt a Campagnolo mérnökeinek mond, ne nekem.

úgy tűnik, egy 699.000-es kerékpárnál normális festésre nem tellett.


(persze kicsoda-micsoda az a Campagnolo igaz? ki hallott már róla? senki.)


felületvédő matrica: van rajta. kb 1 hétig tartott aztán átütődött. ennyi BBB clear tube skin.

aki tud jobbat mondani ennél az mondjon


jo nagy szutyok festes/lakkozas lehet a bicikliden

2014. febr. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!