Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok mondani olyan front...

Tudtok mondani olyan front világítást kerékpárra amivel látni is lehet és nem csak látszani?

Figyelt kérdés

Most egy 5 ledes "extra bright" (a gyártó szerint extra...) Cateye lámpa van fenn. A Cateye egy valamirevaló gyártó pedig. A lámpája este sötétben kb annyit ér mint egy gyertya.

Mit tegyek fel hogy lássak is vele?


2013. okt. 17. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

power style, akksis cree ledes lámpa:

[link]

privátban tudok számot adni, 2 akksival , töltőkkel, bringtartóval: 5e

én is úgy vettem, mert vaksötétben járok bringával, ezzel legalább látok is

2013. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de ne legyél olyan mint a sok gyökér, aki úgy állítja be a az autó reflektor erősségű lámpát a biciklijén hogy természetesen a bicikliúton szembe jövőnek totál a szemébe világítson, rugdosnám le az összes ilyen szerencsétlent a bicajáról
2013. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a power style-on van tompított fény is, amit valóban illik használni ha forgalomban közlekedsz
2013. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előre egy halogén lámpa, csomagtartóra egy benzines aggregátor, oszt kész :D
2013. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hol és mennyiért?
2013. okt. 19. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy pedig van az a 9-ledes (biciklihez való) elemlámpa, abból vegyél 4-et és szereld fel a kormányra/villára (nekem 2 van, és elég jól látok vele). Hidd el látni fogsz :D Egyszer láttam olyat, hogy valaki olyanból rakott föl 10-et a bicaj elejére. Olyan volt mint egy kivilágított kamion. De látott.
2013. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na jó azért vásári majomba se megyek át.

akkor előkapom a motoromat ott nincs világítási gond.

2013. okt. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!