Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti ezt, hogy oldanátok meg...

Anonimuus8 kérdése:

Ti ezt, hogy oldanátok meg diéta alatt?

Figyelt kérdés
Szombaton reggel megyek pestre munka miatt ami a westenbe lesz majd 5 kor megnézek egy filmet a munka után ami 3 órás. Nagy diétába vagyok és már nagyon szépen látom magamon. Most nyilván jönnek majd a beszolások ,hogy "nem halsz bele ebbe az egy napba stb...TUDOM. Csak pusztán érdekel ,hogy ti ,hogy csinálnátok. Úgye tudok ott enni kinait ami többnyire csirkéből ál rizsel, van scitec,biotec, Betudok nyomni 1 protein szeletet is. 3 óránként nem fogok tudni enni és mivel nem viszek magammal táskát érdekelne ezér a fejérje is kilőve csak a vitaminokat teszem be a zsebembe. Ti ,hogy - mit ennétek ? Már helyből csak a mozifilm 3 óra ezért is lesz necces a rendes kaja :D Hülyék kiméljenek Normális válaszokat köszönöm :) Pusztán kiváncsi vagyok
2015. jan. 15. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismertek számunkra a lehetőségeid, ezért nehéz mit mondani.

Ha tudsz, vigyél otthonról dobozba kaját. Mozi előtt, és után betolod, nincs gond. Abból sincs gond, ha 1-2 órával csúszik az egyik kajálás.


Ilyen hosszú ideig tartó dolgok előtt én jócskán bekajálok, és valami harapnivalót viszek be (ha nem tolerálják nagyon az evést), és sutyiban azt eszem (esetleg kimegyek wcre betolni akár). Találékonyság. Működhet az is amit írtál, kínai kaja az is valami, gondolom van ebédszünetetek. Protein szelet meg esetleg közben nyammogni, hogy nagyon ne legyél éhes.


Jah esetleg a lassabban emésztődő dolgok felé fordulj még.

2015. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen 3 szor kimehetünk kajálni Reggel 8 tol 5 ig tehet pont jó. Igazábol az a baj ,hogy mozi után egyből jönnek értünk és azután nincs már időm kajálni akkora gondoltam a protein szeletet
2015. jan. 15. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
protein szelet . :)
2015. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggeli otthon. Munkahelyre ha olyan, akkor rendelhetsz salátát, mozi előtt pedig eszel valami diétásat, uzsonnára és mozi alatt meg proteinszeletet.
2015. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kínai "jó", csak nem épp szálkásításnál. Persze fajta függő, de a legtöbb édes-cukros és rendkívül olajos. De tutti akad valami gyros húsos is, talán az a legjobb megoldás. Köretnek meg zöldség, de ezt az étrended dönti el mi fér bele. Ha meg kaját nem is, turmixot mozi alatt is ihatsz.
2015. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!