Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok az ilyenekkel?

Ti mit csináltok az ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Ma is első nap ugye a suliban, nem csinálok semmit, csak eszem a zabkását, volt benne csokis fehérje, és olyan fejjel néztek rám mintha másik bolygóról jöttem volna. Amikor elkezdtem edzeni és még nem voltam erős bejött az, hogy a 100 kg-s dagadt gyerek lenyomott engem 67kg-sat szkanderben, de most, hogy én lenyomom, egyből mert én biztos kokszolok, nem munkával szereztem, ami nem ereszt le. Egyszer elhívtam ezt a dagadt szart egy edzésre, 60kg-ba belenyomott fekve 2-t és meghalt. Meg kérdezték, hogy feláll - e, mondtam, hogy igen kérdezzék meg az anyjuktól is ha nem hiszik. Tavaly még bírtam idegekkel, de ha már első nap ilyenekkel cseszegetnek következőnek szájbavágom az összes ilyet. Vagy 60 kg-s kis nádszálak vahy 100-110 kg-s dagadt disznók 40% testzsírral. Ti ezt hogy kezelitek? Biztos nektek is mondtak már ilyeneket

2015. szept. 1. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

meg kellene fordítanod az egész keretet.

ne várjad az ilyesmit hanem előzd meg,te legyél a kezdeményező az oltogató a másiknak beszóló.

nem a dolgaid a kajád a megjelenésed miatt vagy célpont,hanem mert passzív a beállítódásod.

a kevésbé magabiztos emberek meg mindig is oltva voltak.

2015. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szergej55 ***** válasza:
Sok energiát pazarolsz el értelmetlen dolgokra.
2015. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!