Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok az ilyenekkel?

Ti mit csináltok az ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Ma is első nap ugye a suliban, nem csinálok semmit, csak eszem a zabkását, volt benne csokis fehérje, és olyan fejjel néztek rám mintha másik bolygóról jöttem volna. Amikor elkezdtem edzeni és még nem voltam erős bejött az, hogy a 100 kg-s dagadt gyerek lenyomott engem 67kg-sat szkanderben, de most, hogy én lenyomom, egyből mert én biztos kokszolok, nem munkával szereztem, ami nem ereszt le. Egyszer elhívtam ezt a dagadt szart egy edzésre, 60kg-ba belenyomott fekve 2-t és meghalt. Meg kérdezték, hogy feláll - e, mondtam, hogy igen kérdezzék meg az anyjuktól is ha nem hiszik. Tavaly még bírtam idegekkel, de ha már első nap ilyenekkel cseszegetnek következőnek szájbavágom az összes ilyet. Vagy 60 kg-s kis nádszálak vahy 100-110 kg-s dagadt disznók 40% testzsírral. Ti ezt hogy kezelitek? Biztos nektek is mondtak már ilyeneket

2015. szept. 1. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem baj h szerintük kokszolsz akkor az úgy van

nem lehet nekik megmondani hogy az nem koksz hanem fehérje

2015. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért 60 kg-ba 2 ismétlés elég szép kezdésnek.Ne foglalkozz velük,csak irigyek.
2015. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni. Az életben rengeteg ilyen ember van, akik megmondják a szerintük tutit, leszólnak, belekötnek az étkezésedbe és a világon semmi nem győzi meg őket. Nos, gondoljanak, amit akarnak, megértem, ha zavar Téged ez, de nem tudsz mit csinálni, ne pazarolj rájuk energiát. Tedd, ami számodra működik és örülj neki. Az a lényeg.
2015. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkit cseszegetnek valamiért, nem kell ezekkel foglalkozni.
2015. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudatlat emberekkel nem kell foglalkozni. Másrészt hiába vagy testépítő , nem az fogja eldönteni hogy jó-e vagy a szkanderben. Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=X1hvXRJJ7eg


Másrészt kit érdekel ki mit gondol? Nem kell velük foglalkozni, én folyton azt kapom hogy nem eszek húst. Hogy diétázóm. Mondom neki, ember a csirke szerinted zöldség? Hogy lehet valaki ilyen hülye? Meg hogy alig eszek húst... Kb annyi húst eszek egyedül, amennyit ők családostul. Kaptam én is hasonlót a turmixra hogy kokszolok. Szépen el magyaráztam neki, a koksz és a fehérje közt lévő különbséget. Végül úgy nézet mint egy birka...

2015. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ignorálnod kell őket.

Mindaddig fogják csinálni, amíg reagálsz rájuk, amint megszűnik a reakció, 2-3 próbálkozás után abbahagyják.

Ez a többségre igaz, de mindig lesz 1-2 ember, aki folytatja, velük sem kell foglalkozni.

Ez olyan, mint a közlekedés, ott is mindig lesz néhány idióta az utakon, nem fogod tudni elkerülni őket, meg kell szokni őket, hogy vannak, ennyi.

2015. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

60 kilóba kettő az lóf__sz, főleg ha valaki 100 kiló.

Amúgy szard le. Elengeded a füled mellett.

2015. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 HarciCsiga ***** válasza:
Regen en is elkatanttam neha es lealttam veluk vitatkozni, mara mar nem erdekel inkabb felveszem es beszalok ha latom hpgy hulye az ember peldaul megkerdi hogy felal e meg ranyogom hogy nem es mar ossze is mentt de nem baj mert igy legalabb nagyobbnak neznek ki a combjaim. komolytalan emberekhez komolytalanul kell hozza allllllllni.
2015. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, hülyére kell őket venni.
2015. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Sulis koromban ráhajtottam és megdugtam az ilyenek csajait.
2015. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!