Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend szűkösen hogy oldanátok...

Étrend szűkösen hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni tőletek, étrendemmel kapcsolatban (szálkásítás). Most nagyon szűkösen kell megoldanom az étrendemet. 17-18 Ezrem lenne, most csak rá nagyon kevés tudom... Most kimondottan nagyrészt csirke mellet , szeretnék fogyasztani, néha jöhet csirkecomb. Rizs , krumpli és egyéb hüvelyesek mellékesek. Ezeket nem kell bele számolni, itthon főznek majd kajálok belőle. Rizzsel sincs gond múltkor annyit vettem, elég lesz egy évre is. Faluban élek zöldséghez könnyen hozzá juttok evvel, sem lesz gond. Na szóval 7kg csirke mell kell ami, 14 napig elég lesz. Csirkecomból 8kg kell , ami átlagosan 550ft/kg elég 16 napig. Tojás is kell háznál 10db 300ft de nem mindig, lehet otthon találni őket. Így a bolti árát nézem ami 400ft. Ebből 14 db kell egy hétre, egy hónapra 56db. Túró kéne estére 1kg olyan 1200ft lehet. Ebből 150g szoktam enni. Fehérje por is kéne, boltban kérdeztem a csávót, ajánlót egy olcsót. 4900ft volt 900g körüli csak nagyon koffeines volt, van hogy este edzek ha utána meg iszom nem fogok aludni.


Csirke mell: 8400ft

Csirke comb: 4400ft

Tojás 60db: 2400ft

Túró 1kg: 1200ft


Ez így eddig 16400ft


Kétlem hogy lenne, 1600ftért bármi fehérjeturmix...

Esetleg ha írnátok valami, nagyon olcsó de jó fehérjét talán egy 5öst össze tudnák hozni. Van itthon egy két dolog amit, lehet eladók.:) Előre is köszi a válaszokat.



2015. szept. 1. 15:22
1 2
 11/11 HarciCsiga ***** válasza:
Osszinten nem értek annyira a sertes husokhoz diot szokttam csak venni neha combol
2015. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!