Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy izomcsoporton belül a...

Egy izomcsoporton belül a nehéz vagy a könnyű gyakorlatokkal kell kezdeni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A nehezekkel, de ez inkább úgy helyes, hogy a sérülésveszélyesebbekkel. Pl a vállból nyomást én előrébb helyezném az evezésnél, hiába nehezebb súllyal evezek, azt nem tudom magamra ejteni, ha bármi is történik...
2015. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sérülésveszélyeseket a 2.helyre és az után helyezni. Hülyeség azzal kezdeni, legalábbis én nem fogok mellről nyomni hideg izommal és ízületekkel - igen, van alapos bemelegítés de akkor is.
2015. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg alapos az a bemelegítés, akkor lehet azzal kezdeni.
2015. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 Ha mellre 3 gyakorlatot végzek és az mondjuk fekvenyomás, ferdepados fekvenyomás és tárogatás, akkor a te elved szerint faszánt a végére hagynám az egyik olyan gyakorlatot amin simán magamra ejthetem a súlyt, pont az ellenkezőjét érjük el ezzel, mint amit akarunk, alapos bemelegítéssel pedig monjduk már fekvenyomásban is csináltunk 2-5 bemelegítő szériát + szokásos edzé

s előtti átmozgató mozdulatsorok, hogy lenne ezek után bármi is hidegstart?

2015. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de aki annyira fsz hogy magára ejtse a súlyt.. Életemben nem ejtettem magamra, inkább nem kéne irreális súlyokkal dolgozni és nem félsz hogy magadra ejted vagy szólj valakinek hogy segítsen/figyeljen rád - guggolásnál én is ezt szoktam mert nem jó a végén bent maradni.
2015. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem amit csak lehet szabadsúllyal edzek így mellről nyomás és társai sem smith-gépen mennek vagyis rám eshetne.
2015. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!