Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv, étrend?

Edzésterv, étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni az edzéstervem és az étrendem kialakításában megmondom őszintén nem nagyon értek a témához szóval tőletek várom a választ :D

hízni szeretnék kb 10kg-ot és izmosodni is. Két darab kézi sulyzó áll a rendelkezésemre és mindenféleképpen otthon szeretném az edzéseket csinálni.

16F lassan 17 65kg 175cm

várom a konkrét ötleteket az étrendel meg az edzéstervel kapcsolatban előre is köszönöm a válaszokat



2015. aug. 29. 15:22
 1/3 anonim válasza:
Hali összedobom neked megy majd privátba :D
2015. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdő szintű otthoni alapedzésterv férfiaknak. Egészítsd ki egy jó kis mell gyakorlattal. A két súlyzóval simán lehetséges. Húzódzkodni otthon is tudsz, szinte bárhol meg lehet ezt csinálni. Én is otthon edzem és szinte minden házi ami otthon van. Súlyzó, fekpad , Húzódzkodó , Tolódzkodó , kézi súlyzók. Fekpad , kézi súlyzó méh telepről van. Fekpadnak egy hibája volt, hiányzót az egyik fele ahova a súlyt teszed vissza. Házilag meg lett oldva, nagyon jól bírja a kiképzést. Egyik súlyzót viszont, úgy öntöttem hozzá. Erről találsz a netten , megoldásokat. (Betonból házilag súlyzó) Ez valami 2ezer forintodba fog csak fájni. Fekpadhoz pedig a súly egy rotációs kapának a kerekeiből van. Tolódzkodó pedig van a futó padon, de kintre és csináltam már egyet. Remélem tudtam neked, segíteni sok sikert kívánok neked. :)
2015. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2015. aug. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!