Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után fogok feszesed...

Mennyi idő után fogok feszesedni, vékonyodni és kezdenek el látszódni az izmaim észrevehetően? Heti 3szor megyek konditerembe. (minimális fölöslegem van)

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Három év kell neki szerintem. Eleve le kell fogynod, majd elkezdeni az edzést minőségi kajával.
2015. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3év? :O

nem arra gondoltam mikorra leszek izomgyuri :D

pár hónap alatt csak lesz változás nem? pl feszesedés?

2015. aug. 27. 16:56
 3/9 A kérdező kommentje:
amugy nem kövér vagyok, 27 éves 155cm 52kg
2015. aug. 27. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb 3 hónap mire elkezd látszani.

Sok sikert! :)

2015. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát feszesedés szerintem nehezen, illetve szerintem genetika kérdése, hogy kinek milyen alakúak, illetve feszesnek tűnnek az izmai. Én 3 év kemény edzés után vagyok, de van olyan részem, pl a bicepszem nem tűnik olyan feszesnek mint amilyen erős. Ha fölösleg is van rajtad, és azt leadod, akkor a bőr meg még jobban nem lesz feszesebb. Izmot meg nem könnyű építeni hirtelen akkorát...
2015. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem 2 hónapja járok heti 3x személyi edzőhöz, és azért már nekem is látszik valami :))) De még nem teljesen, szóval a 3-4 hónap szerintem reális.
2015. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feszesség az izom-zsír arány kérdése, edzel, diétázol, azt majd látszik... Nem kell 3 év, hogy látsszon. Izomgyuri nem leszel soha.
2015. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak aztán egyre lassabb lesz a fejlődés, az ne tévesszen meg senkit, hogy "kicsit" alakul 2-3 hónap alatt, utána már nem sokkal lesz nagyobb, hogyha nem veszi komolyan valaki.
2015. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél év kb. Egy év után már külső szemlélő is biztosan észreveszi, ha jó a kaja meg az edzés és a pihenés.
2015. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!