Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékgieszítők és tökéletes...

Táplálékgieszítők és tökéletes étrend nélkül minimális változást el lehet érni?

Figyelt kérdés
falusi parasztcsaládból vagyok, nem szeretném megváltoztatni az étrendem. ráadásul még középiskolába is járok, ahol azt eszem ebédkor, amit elém tesznek.. max reggel és este pár tojást betolok, amiben ugye van fehérje, +kemény edzés.. lehet így fejlődni?

2015. máj. 1. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet. Akik komolyan fejlődni akarnak sem mindig találják el a 'tökéletes' (létezik ilyen?) étrendet. Mégis fejlődnek.


Sőt, minden sportolónak van egy sportos alkata, pedig átlag sportolók között az étrend gyakran egy igen sokadlagos dolog..

2015. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elején lehet. A sport az soha se rossz.
2015. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyébként focizok, heti 6-7 edzés+meccs.. erősíteni pedig otthon szoktam edzések után az erősebb felsőtest érdekében. és ha már erősítek, szeretném ha picit izmos alakom is lenne
2015. máj. 1. 13:06
 4/11 anonim válasza:
Természetesen el lehet érni változást. De mindenképp fontold meg, ha több izmot szeretnél, többet kell enned. (Sovány húsok, túró, sajt is belefér) és jönni fog a tömeg. Ha nem akarsz akkor ne változtass a megszokott étrendeden, csak egyél többet.
2015. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2015. máj. 1. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Étrend nélkül nincs sok értelme.

Még tökéletes étrendel, meg mindennel sincs sok értelme naturálban...

2015. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elején szarabb étrenddel is fejlődsz, de ez hamar megáll és annyi.
2015. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
remélem aza kevés fejlődés elején megteszi
2015. máj. 1. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha neked elég, akkor okés, utána meg ha nem fejlődsz, akkor változtatsz.
2015. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén csak 60 kg-s pálcika vagyok, és már a 10. edzés után látszódott egy pici fejlődés, ami nekem már majdnem elég, még egy kicsi kellene hozzá és oké :D persze tudom hogy csak azért mert vékony vagyok, de nekem ez elég :D
2015. máj. 1. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!