Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így menni fog a heti 1 kg...

Így menni fog a heti 1 kg fogyás? Ezzel valamennyire erősödni is fogok?

Figyelt kérdés
Elolvastam a sárga kapszulát és azt írja a szálkásító étrend,hogy 3/tskg fehérje,szóval ha pl 100 kg vagyok akkor 300 gramm fehérjét kell bevinnem 1 nap(csirke,tonhal,tojásfehérje stb)a szénhidrát pedig 1,5-2 tehát ha 100 kg vagyok,akkor kb 200 gramm(rizs,zabpehely)meg 10 g lenmagolaj és ennyi.Ez így jó,ha ezt követem akkor sikerülni fog a heti 1 kg fogyás?A másik,hogy írja a whey proteint,na arra viszont nincs pénzem,ugye csirkével meg tonhallal tudnám helyettesíteni azt a fehérjét,de akkor nem fogok túl sokat enni?A whey protein mindenképp kell ha hetente 1 kg szeretnék fogyni?A sárga kapszula csak erről ír,de sok helyen olvasom,hogy kalóriát kell számolni,meg mikrótápanyagok és ilyesmi,de erről a sárga kapszula nem nagyon ír.Hetente háromszor megyek kondizni emellett és edzés után szoktam aerobozni.Mondták azt is,hogy ha így szálkásító diéta rend szerint élek,akkor nem fogok annyi izmot veszíteni,vagy még talán jön is fel izom,ez lehetséges?

2015. aug. 22. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Számoljál 80 kilóval mert a zsír az anyagcsereszempontból nem igazán aktív. Elég lesz 2 gramm fehérje testsúly kilógrammonként, nem hiszem hogy nagy izomtömeged lenne. A szénhidrátot 3 gr/tsk-ról kezd el lassan-fokozatosan csökkenteni ha nem megy le a zsír(heti fél-1 kiló). A zsírbeviteled pedig legyen 50 gramm minimum(lenmagolaj,halolaj, magvak, 1 tojássárgája, kókuszzsír stb.)


Edzés után tejsavófehérje helyett jó lesz akár pasztőrizált tojásfehérjelé, vagy valami sovány hús(tonhalat nehéz értelmes áron találni)

2015. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!