Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Visszaáll-e valamennyire a...

Visszaáll-e valamennyire a fogyástól megereszkedett mell?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy lefogytam 10 kg-t, és igaz majdnem elértem már a kívánt testsúlyt, de a melleim megereszkedtek. :(


Ez a fogyás diéta és többezer km országúti kerékpárból jött, nem drasztikus idő alatt, októbertől mostanáig. Nem koplaltam, megettem a rendes tészta adagokat és a müzliszeleteket, csak mindig ügyeltem, hogy 1200-nál több kalóriát ne vigyek be egy nap. (ez annyira kevés önmagában mint amennyire elsőnek tűnik, viszont mindennap bicikliztem vagy télen spinningeltem, úgyhogy valójában ennél jóval többet megettem, ráadásul hétvégén bicikli előtt és után kiadós tésztaadagokat, és még úgy is kalóriadeficittel feküdtem le.)


Szóval kicsit el vagyok szomorodva, mert ezzel nem számoltam az elején. :(


(22 éves vagyok, az eredeti súlyom 65 kg volt 165 cm-hez, most 55 vagyok, de 3-4 kg-t még kell fogynom, hogy igazán erős legyek biciklin.)



2015. máj. 18. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A női mell tejmirigy, kötő és zsírszövetből áll. Ha egy nő fogyni kezd akkor fogyni fog mellből is hiszen a mellünk mérete függ a zsírszövetből ami a mellett alkotja. Ha sokat fogysz a mellből lereszkedik, lelapul.
2015. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az 1200 kalória a fura,hanem hogy ez tésztából volt és cukor szeletekből a fehérje a zöldség és némi rizs,zab helyett.A helyedben megemelném a fehérjét minimum 2g/ttkg-ra,de akár többre is mert ha eddig alacsonyan volt,akkor valamennyi feszesség fog jelentkezni az egész testen.A mell zsírszövet,ezért annak a feszessége ezen kívül esik.
2015. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarul: így jártál!

Ennyit azért nem ér a fogyás - szerintem.

2015. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3., bicikliversenyen 65 kg-val indulni azért nehezebb, mint 55 kg-val. :)


2. köszönöm! teszek egy próbát

2015. máj. 20. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!