Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggelire szénhidrátot vagy sem?

Reggelire szénhidrátot vagy sem?

Figyelt kérdés

Az egyik testépítéssel és ehhez segítséget nyújtó termékek forgalmazásával foglalkozó oldalon (nem tudom, hogy lehet-e itt hirdetni, de aki benne van a dologban az úgyis érti: b.b.hu)

olvasgattam cikkeket és az egyikben kerek perec leírják, hogy: "reggel igyekezz az első étkezésedbe nem túl nagy mennyiségű szénhidrátot tenni, mert ilyenkor még elég rossz az inzulinérzékenységünk. A szénhidrátbevitel javát a déli-kora délutáni órákra tedd, valamint edzés utánra."


Akkor miért nyomatják reggelire a zabpelyhet (aminek magas a szénhidrát tartalma?)


2015. aug. 10. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Azé me tömegelni ke oszt jóvan. De hát kinek mi a sok. Ha az a kérdés, akkor nem, nem muszáj megenni 100g zabpelyhet reggel. Én leginkább úgy eszem, ahogy tudom, de azért mondjuk 100g zabpelyhet általában nem is kívánok. Nyilván nem véletlen. Annyira nem figyelek erre, de azért valamilyen szinten próbálom a ch nagy részét napközben bevinni.
2015. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyéni szükségleteidhez szabd, a zabnak elég jó a GI-je és a rosttartalma. Ha könnyen zsírosodsz(vagy száradni akarsz és bejön ez a módszer) akkor csak fehérje+zsír+rost menjen.
2015. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!