Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vall edzes? Igy jo?

PatrikCena kérdése:

Vall edzes? Igy jo?

Figyelt kérdés

Hogy osszam be ugy hogy ne legyen tul edzes?

Ugy gondoltam hogy hetfon mell-vall,csutortokon pedig egy csak vall nap,de akkor a hetfoinek valamivel azert lazabnak kelllenni e?Hetfon elso deltaval kezdenek es oldalso hatso,csutortokon hatso,oldalso elso.Igy jo?


2015. aug. 9. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elülső deltát felesleges ennyit edzeni, mert mellnél is kap rendesen. Ha van külön vállnap, akkor max. azt csapd oda más napra is ami le van maradva. Pl. hátnál hátsó deltát.
2015. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy hetfon csak az elso fejet,mellrol nyomas ,elore emelesek ,de mennyit?
2015. aug. 9. 08:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi,csak az abaj hogy az elso van lemaradva azert gondoltam erre:)
2015. aug. 9. 08:59
 4/4 Kisboltos ***** válasza:
Heti egy izmos válledzés. Nem kell több. Ha le van maradva, akkor azt azon a heti egy edzésen dolgoztasd meg jobban, találj ki más feladatokat. Ugye a váll 3 izomrészből áll, erre legyen 3 gyakorlat, és akkor gond nem lesz.
2015. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!