Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemtudok főzni, miből vigyek...

Nemtudok főzni, miből vigyek be CH?

Figyelt kérdés

1hónapig nem lesz otthon gáztuűzhely. Az a baj, h 5g CH-n vagyok. Ötletek? Zab allergia kilőve. Pufi rizs meg elég kemeny lenne :D

Köszönöm (főleg minőségi CH érdekelne)



2015. aug. 8. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
3-5000ft egy villanyrezsó
2015. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

TK kenyér, de igazából finomított kenyér is akár. Ez van. Pufirizs, amennyi belefér, de tény, hogy nem a leggazdaságosabb megoldás. A rostbevitel viszont ugyanúgy legyen magas. (És húst hogy fogsz csinálni?)


Amúgy elektromos rizsfőzőt nem tudsz szerezni?

2015. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
3-6k egy rezsó/főzőlap, itt az ideje beruházni rá. Ha nagyon nem akarsz költeni akkor, kuszkusz, bulgur, rizs, mind elkészíthető mikróban is. Mikródtól függően először lehet nem lesz tökéletes de ki lehet tapasztalni simán. Rizsfőzőgép esetleg? Az gáztűzhely mellett is hasznos lehet, akkor mindeg ha veszel egyet most.
2015. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hallod veszel egy kis gázpalackot, rárakod az edényt, és felforralod a vizet. ennyi, mehet is a durum meg a rizs
2015. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy hó szálksítás nem ártott meg senkinek
2015. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kenyer, pekaru.
2015. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, csak vigyázni kell, mert a kakaós csigától megtekerednek az izmok a hasadon ! Én szóltam :D
2015. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mar tudom mi a baj, az enyemek teljesen megtekeredtek :(
2015. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!