Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen eredménynek számít?

Ez milyen eredménynek számít?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, másfél éve voltam először terembe, de ugye nem profiként mentem le, például a kajálásról nem is tudtam semmit. Ez ennyi idő alatt milyen eredménynek számít? Akkor 67 kg voltam, de zsírosan, előtte 83 kg-ról fogytam le.

Fekvenyomás max.: 90 kg×5 Guggolás max.: 109kg×6 Felhúzás max.: 114.5kg×4


Magasság: 176 cm testsúly: 75 kg testzsír: 11.7% kar: 40 cm derék: 77 cm mell: 106.5 cm

[link]


[link]


[link]



2015. júl. 29. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jólesz ez nyomjad csak tovább,de pár őszinte észrevétel:

-az étrended milyen? írd le másfél év alatt ennél többet is lehetett volna fejlődni

-a testzsírod inkább 20% körüli, mint 12

-jövő áprilisig tömegelnék a helyedbe, és bedobnék egy szálkásítást

2015. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a testzsír 18% körül van csak szólok,közel sem 11,7%.A váll szerintem le van maradva és ha csak 106 a mell-hát akkor a hát is elég rendesen.De az látszik hogy edzel csak szerintem az arányokra fektess nagyobb hangsúlyt,mert optikailag a legfontosabb izomcsoportok a vállak és a hát,ezért nem engedheted meg hogy pont ezek legyenek lemaradva.
2015. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Lehet h nem ennyi a testzsirom en itthon próbáltam mérni akkor rosszul mértem. Köszi a segítséget! :) az étrendeb igazából csak most tettem remdbe, eddig nem is számoltam hányszor eszek egy nap, most naponta 7szer kajálok főleg zabpehely, csirke, rizs, zöldség, néha hal meg marha sajtot is szoktam de azt nem olyan sokat es túró meg néha gyümölcs
2015. júl. 29. 17:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, csak annyi, hogy 70 kilóval és kisebb karral. Amúgy szerintem jó. Én egy éve edzek össze-vissza étrend nélkül.
2015. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezen talán jobban látszik a vállam [link]


Ezen meg a hátam: [link]

2015. júl. 29. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Lassan kezdesz végére érni a kezdő fejlődésnek. Milyen az edzésterved?
2015. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig hetente 3szor edzettem egy nap több izomcsoportot, most írtam egy olyat, hogy 5 napos és minden nap csak egyet és bukásig. Egyébként volt ahol olvastam, hogy a guggolás helyett jobb a lábtoló, kipróbáltam, tetszik mindkettő de a guggolástól jobban volt izomlázam. Viszont guggolva a 109 kg megy lábtolón meg megy 185 kgba 9szer de addigra már hulla vagyok.
2015. júl. 29. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól írtam akkor,de így az újabb képekről egyértelműbb.A teljes felsőtest hátsó szakasza le van maradva.Széles hát,váll hátsófej,csuklya.Ha elkezdesz rendesen húzódzkodni döntött törzsű evezni trudas evezni havi 2-3 centik is jöhetnek mell-hát kerületre.
2015. júl. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket mindenképpen csinálni fogom, bele is raktam az edzéstervembe!
2015. júl. 30. 07:24
 10/14 anonim ***** válasza:
A guggolas minden tekintetben inferior a labtolohoz. Ha teheted inkabb guggolj
2015. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!