Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok...

Milyen tömegnövelőt ajánlotok kezdésnek?

Figyelt kérdés
172cm\62kg 19\f. heti 4-5 edzés, étrendem van. Ha lehet Scitec-es legyen! Köszi!

2015. júl. 24. 09:49
 1/10 - palilaci - ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz az ilyen pénztemetőknek akkor: volumass 35
2015. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heti 4-5 edzés felesleges, a tömegnövelő meg fäszság és pénzkidobás.


Semmilyen kiegészítő - SEMMILYEN - nem kell ahhoz, hogy izmos vagy erős legyél. Az összes tápkieg csak kényelmi funkciókat tölt be. Fäszért nem lehet ezt felfogni?

2015. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nevergeorge válasza:

Jól beszél az előttem szóló.


A legjobb kifejezés valóban arra szerre, "szarra", a tömegnövelőre a "kényelmi funkció".


1 a kulcs: EGYÉL! Minőség jót, és "sokat".

Hal, csirke, no meg egy kis csirke, meg csirkét is ehetsz, meg egy kis halat. :)

Tiszta, egészséges, és jelentős fehérjeforrásokat.


Minden az étkezéseden múlik.


Heti 5 edzés nem normális szerintem sem. A kötelező pihenési és regenerálódási időt is be kell tartani.

Hát vagy váll na után kötelező a teljes pihenő nap, stb.

2015. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
étrend mar van, csak az a gond h nem tudok annit enni,még ha tömöm akkor sem...ezért szedek MÁR tömegjövelőt, jumbot, de nem normalis adagot hanem masfel adagolokanalnyit csak, edzes utan, de az etrendet tartom amennyire tudom. hát utolso nap szokott lenni, váll utánpedig láb nap.
2015. aug. 7. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok, gyökér. :)
2015. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 - palilaci - ***** válasza:
lol kiegtem sziasztok
2015. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi srácok :)
2015. aug. 7. 21:21
 8/10 A kérdező kommentje:
jameg egy kérdés, ezzel mi a baj? azon kivül hogy ti tömegnövelő ellenesek vagytok. ha a tömegnövelő a probléma, akkor ne is irjatok, mert felesleges.
2015. aug. 7. 21:29
 9/10 nevergeorge válasza:

Írtam a pihenő napot párral feljebb.


A pihenő napot értsd úgy hogy PIHENÖ NAP! A pihenő nap az amikor nem csinálsz semmit max nézed a tv-t.

A pihenő napon kondoteremben lábazni nagy hiba, hiba, hiba.


Az izom nem a konditeremben nő hanem este alvás közben.

Az izomnövekedés egyik legfo tosabb tényezője az alvás és pihenés minősége és mennyisége.


Ismétlem: ha hátazol, vállazol akkor szigorú pihenő nap. Akár 2 is lehet. A test legnagyobb izma a hátizom. A legnagyobb és egyben leglassabban legnehezebben regenerálódó területe. (Hamar tönkre is lehet tenni)


És nem vagyok én se pl tömegnövelő ellenes. De a kulcs a fehérje. A fehérje mennyiséget kell figyelni. Többet ér 1 jó étkezés mint bármelyik tömegnövelő. Napi 5 étkezésre van szükséged. 5-ször viszinylag keveset de minőségi fehérje dús ételt. Ezzel lepipálod a legtöbb whey protein és egyéb termékeket.

2015. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 - palilaci - ***** válasza:

Az a baj haver, hogy a tomegnovelo a nevevel ellentetben nem novel tomeget. Edzes utan betolt azt kesz. Az mar mas, hogy van nehany (:D 90%) tomegnovelo aminek adagjaban irtozatos mennyisegu egyszeru szenhidrat van (khmm zod dzsumbo) es napi adagnak 2-3at ir.

Na meselem tovabb. Persze a gizda srac beszopja a marketinget es aaa meg is veszi mert ugye "nehezen hizoknak van" issza mindennap 2x-3x orul a fejenek, hogy hetente +1kg csak az mind zsir.

Lehet ezeket normalisan is hasznalni. De ugy meg jobban jarsz tejsavo feherje+50g gyors szenhidrattal. Kajatol fogsz izmosodni meg a rendes edzestervtol nem az ilyen szir szaroktol.

2015. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!