Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

63kg vagyok, szeptember óta edzek úgy, hogy a kajára is odafigyelek.

Olyan kellene ami viszonylag finom, és nagyrészt tejsavófehérjét tartalmaz kombinált fehérjék helyett, plusz valami jobb szénhidrátot, nem csak cukrot.


2014. dec. 4. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

MHN fehérje 35% tejsavó eredetű fehérje és nemtommenyi maltodextrin, illetve 5 gramm kreatin monohidrát.

Az ízéről nem tudok beszélni, de azt megjegyezném, hogy a kombinált fehérjetartalom nem szempont.

2014. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az hülyeség,hogy nem szempont! Mivel az állati eredetű fehérjék mint tejsavó és marha proteinek testépítés szempontjából sokkal kedvezőbbek a növényi fehérjéknél!
2014. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Juj, ezt félreolvastam. Már pötyögtem be a kommentet, hogy hülye vagy, de közben annyira nem is. Úgy olvastam, hogy kombinált legyen a fehérje, ne csak tejsavót tartalmazzon. Természetesen a kombinált növényi fehérje kevésbé elfogadottan jó és anabolikus, mint a tiszta tejsavó.
2014. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?


[link]


Mondjuk kicsit meredek hogy az edzés utáni adaogot egy liter vízzel kéne meginni.

2014. dec. 4. 19:47
 5/15 Kerze ***** válasza:
Kevés benne a fehérje
2014. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak nevetni tudok, hogy te milyen kib..szott zseni vagy! Ja mégse! :-D
2014. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Borzasztóan zavar ez az ízléstelenség, hogy még a vitán belüli korrektségemet is offenzíven közelíted meg, anyám borogass.

Nem akarok ilyen trollokkal verekedni.

2014. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kerze ***** válasza:
69%
Hűha nagy oltás volt, Orizának amúgy meg teljesen igaza van, nem kell egy nehezen hízónak sem annyi cukor, nem tudom minek ajánlgatod állandóan a jumbodat, egyed azt és menjél innen:D
2014. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes világot élünk az már biztos! Én tapasztalatból beszélek nem tudom, de az biztos, hogy egyikőtök sem nagyon próbálta még igazán ezt az edzés dolgot huzamosabb ideig csak próbáljátok osztani az észt de nem tudom mire fel! Én tapasztalatból beszélek és kb lesajnálom ki mit mond mert tudom, hogy bevált termék aztán te meg csak fújd a magadét nem igazán érdekel!
2014. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg azt sem értem hogy mi a baj azzal ,hogy nálam ez vállt be és erre esküszök nem tudom felfogni komolyan! Kb egy olyan tömegnövelőröl sem hallottam még ami ne tartalmazna cukrot! A Jumboba lehet sok van de csak azért mert 4 adagolókanálról van szó máshol meg álltalába eggyröl szval ha leveszem 1 adagra akkor ugyan ott van mint bármelyik tömegnövelő, csak annyi a különbség hogy ez oldódásban ár/értékben és izben is jobb mint a többi!
2014. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!