Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

63kg vagyok, szeptember óta edzek úgy, hogy a kajára is odafigyelek.

Olyan kellene ami viszonylag finom, és nagyrészt tejsavófehérjét tartalmaz kombinált fehérjék helyett, plusz valami jobb szénhidrátot, nem csak cukrot.


2014. dec. 4. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Má megin te? Ha olyan szakértő vagy, miért nem reagálsz az ellenérvekre?

Ja meg: honnan tudod, hogy oldódásban és ízben jobb a jumbó, mint a többi? Kóstoltad már az összes többi tömegnövelőt? S az ár/érték arány kiszámolását meg tudnád mutatni? Köcce.


Amúgy van olyan tömegnövelő, amiben nincs cukor (zabalapú): [link]

2014. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom személy szerint de csak elég beleolvasgatni a véleményekbe az adott termékröl és már ki is derül! Egyébként ez a link máris bebizonyitja hogy majd 9kg tömegnövelőt nem nagyon fogsz venni sehol vagy csak én vagyok ilyen tájékozatlan! [link]

Egyébként ezt a lekezelő stilust még mindig nem értem de mind1! A másik dolog pedig, hogy azért nem válaszolok az adott vitában forgó dolgokról mert én a számok terén nem vagyok annyira otthon csak nagyon minimálisan, én csak tapasztalatból beszélek !

2014. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom, hogy a kultúrált beszélgetés álltal sokkal előrébb lehet jutni egy beszélgetésben! Nem azt állitom, hogy többet tudok bármelyikőtöknél, de azért a tapasztalatomat csak leirom, ha valaki kéri a segitségem és nem értem miért kell lehurrogni! Lehet én is bunkó voltam de nem én kezdtem el bunkóskodni és ha még is ugy jött le akkor elnézést kérek, de könyörgöm normális emberek tudják már megbeszélni a dolgokat és hiszem azt hogy bőven tudnék tanulni tőletek is egysmást de egyszerűen amig ilyen lekezelőek vagytok addig kedvem sincs vitába bonyolódni se mert mind2 félnek meg van a maga véleménye és nagyon nem akar belőle engedni senki, bár én elismerem, hogy nem mindenben van igazam, de be kell látnotok, hogy ha alaptalanul vágtok a fejemhez dolgokat értem azt arra hogy nem is próbáltátok a terméket igy azért ez kicsit durván hat rám sztem ez abszolút érthető!
2014. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért állítasz olyat, amit tudod, hogy nem tudsz bizonyítani? A tapasztalat egy dolog, a dolgok valódi megismerése pedig egy másik. Ismered azt az esetet, amikor három vak ember odaraknak egy elefánthoz, az egyik az ormányát tapogatja meg, a másik a testét, a harmadik a farkát. Tök mást mondanak, hogy mi is ez, mert csak a saját részüket tapogatták meg (jó, igazándiból a különböző szempontok belső igazságtartalmára analógia ez, de ide is alkalmazható).

És igen, te is elég lekezelő és bunkó voltál a másik kérdésben is, "pici szívem".


Mi a szerepe a 9 kilós kiszerelésnek? Kit érdekel a kiszerelés, amikor az egységár számít? Az íz meg szubjektív, pont azt nem igazán lehet leírásból megismerni.


És hidd csak el, hogy nem véletlenül nem vagyunk elájulva a jumbótól..

2014. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ezt a zabalapút magyarországon is forgalmazzák?
2014. dec. 6. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!