Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen olcsó de jó tömegnövelő...

Milyen olcsó de jó tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 Éves, 55kg, és 17cm magas vagyok, milyen tömegnövelőt ajánlotok ami olcsó nagyon, viszont jó és hatásos?
2014. nov. 19. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
tömegnövelő önmagában semmit sem ér, ha nincsen rendben az étrended
2014. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
170cm * hát nemtudom, úgy vagyok hogy reggel 6-kor megyek suliba, 2-ig ott vagyok, aztán viszek mafgammal 5 szendvicset, aztán hazafele beugrok edzeni, utánna ugye meginnám a port, hazajönnék, itthon ennék azt ami az ebéd volt aztán utánna vacsora és kész, ez így mennyire jó? Ja és melyik a jobb ha nagyon sokat eszek, amennyi csak belém fér vagy inkább kevesebbet?
2014. nov. 19. 18:40
 3/3 prikler95 válasza:

Ha a céljaidnak megfelelően kiszámolod a szükséges kalória beviteled és azt betartva eszel, így nem fogsz se túl sokat, se túl keveset enni ;)

Ebben nagy segítségedre lehet pl:body.builder.hu

2014. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!