Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok nekem? Tömegnőve...

Mit ajánlotok nekem? Tömegnővelőt vagy fehérjét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves 180cm magas 56kg vékony testalkatú fiú vagyok. Szoktam edzeni kondi teremben és tesi órákon is, viszont semmi értelme nincsen, mert izomzatilag egyáltalán nem fejlődök. Szinte semmi zsír nincs rajtam, normálisan kajálok (rízs,húsok, szénhidrátok stb) változatos az étrendem és még sem hízok, és izomzatilag se fejlődök semennyire, pedig az edzési teknikámmal sincs gond. Mit ajánlanátok nekem, ami tényleg hatásos vékony testalkatúak esetében is. Fehérjét vagy szénhidrátot? (Ha konkrét terméket is tudnátok írni, nagyon megköszönném) kb 10ezer forint körül.

2015. márc. 15. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Étrendre van szükséged, anélkül nem fogsz fejlődni. Olvasd el a Sárga Kapszulát, vagy builderen az Alapismereteket. Amúgy tömegnövelőt szerintem nem érdemes venni, inkább fehérjét és külön gyors szénhidrátot (dextrózt), úgy jobban jössz ki. De előbb a kaja legyen rendben.
2015. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!