Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Huzózdkodás nem megy. Hogyan...

Huzózdkodás nem megy. Hogyan lehetne erősíteni?

Figyelt kérdés
Tanácsokat, tippeket kérnék, hogy a Huzózdkodás valahogy jobban menjen. Most 90kg vagyok 186cm magas. kb 3-4szer 4db megy.
2015. júl. 14. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokszor csinálj akkor 2-3 ismétlést. Illetve próbáld magadat minnél többször tartani magadat ameddig csak bírod.

Gyakorold negatív szakaszt, szépen lassan.

2015. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és egy héten 2szer csinálom. Amikor hát edzésem van akkor. Vagy lehet többször is, amikor pl:mell vagy láb van?

A tenyerem befele néz és úgy csinálom, próbálom minél szélesebben.

Ez így fog fejlődni?

2015. júl. 14. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Csináld minden hogy, az a lényeg szűken, szélesen, befele, kifele tenyérrel. Én szerintem mehet 3-4x is a húzóczkodás egy héten. Ahogy neked jó, lényeg sokat csinalj.
2015. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi. Akkor megpróbálom minden nap és variálom a fogásokat.
2015. júl. 14. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Oké, ahogy érzed de két naponta is jó.

Majd ki tapasztalod.

Azért kajára is figyelj.

2015. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pavel Tsatsouline - Meztelen harcos

Harcos húzódzkodás


Ezek segíthetnek.

2015. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

másfél hónapja szereltem ,egy eredetileg hintaként funkcionáló szerkezetre, húzódzkodó rudat. Legelső próbálkozáskor csak 4 ment (befele néző tenyérrel kifelével egyse xD)


mostanában 14 is megy , kifelé néző tenyérrel 11, ha pedig a nyakam mögé húzom akkor 5,


minden nap egyszer kimentem húzódzkodni és így is szignifikánsan javultam, ha mellette még fekvőzől vagy súlyt emelsz jobb eredményt is elérhetsz

2015. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van időd és lehetőséged, akkor naponta csinálhatnál 3-4szer 2x3-at.
2015. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

öcsém egyszerűen nem fejlődött, megcsinált 2-3 ismétlést a 4.nél már majd össze...sta magát, hónapok mentek így el, egyszerűen nem fejlődött így, van ilyen, ő hegesztett magának egy csigás rendszert az állvány mellé és kötelekkel először 40kg-ot, aztán 30-20stb stb terhelést vett le a kezeiről, ez volt két éve, most sima húzódzkodást, majdhogynem unásig bírja, a félkezesre ugyan így edzette rá magát.

De láttam már aki gumiszalagokkal csinálta ugyan ezt, az némileg egyszerűbb megoldás :)

2015. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jók a tanácsok, még azt ajánlanám hogy beszerezhetsz egy edzéshez való gumiszalagot. Azt felhurkolod a rúdra, a térdeidet pedig beleakasztod az aljába így: [link]
2015. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!