Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tonhalat (konzerveset) hol...

Tonhalat (konzerveset) hol érdemes venni? Melyik boltban? és ha veszek akkor honnan tudjam hogy jó?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol akciós. :D A konzerves tonhalban nincsenek adalékanyagok, az összetevőjén látszik is. Az olaj konzerválja őket, de ha ízesítettet veszel akkor már vannak benne nem túl természetes dolgok. Teljesen mindegy, hogy hol veszed.
2015. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az aldiba szoktam, azthiszem 400ft 195gr sóslébe, ebből 150gr tonhal.
2015. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a jóra az van írva tonhaltörzs sós vagy natúr lében.

a másikra olcsóra meg tonhal darabok,ez főleg a hal agya,uszonya,vagy fel sincs tüntetve rajta semmi.

szintén gáz ha napraforgó olajba teszik ami által a halban lévő omega 3 kb értelmét veszíti.

2015. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszer kiszámoltam, fehérje / ár arányba a pennysm a legolcsóbb. Ott 250 ft a paradicsomos tonhal ami + 4 g ch-t jelent viszont 110 grammból 95 g tonhal ami 22 g fehérjét jelent így kb majdnem 10 forint / g fehérje amit kapsz. igaz, ez még mindig a tejsavó 2x-ese de legalább bármeddig eláll, és fogyaszthatod bárhol gond nélkül
2015. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a tonhal szeletek? az is tonhaltörzs?
2015. júl. 11. 16:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Tonhalfilé szeletek sós lében
2015. júl. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!