Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljam és mit?

Hogy csináljam és mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kondizáshoz szeretném a segítségeteket kérni. Tömegnövelő étrendet össze kell állítanom, napi hány étkezés legyen? 173\64 F. Milyen fehérjét vegyek az étrend mellé, és milyen időközönként igyak belőle és mennyit? Esetleg ha étrendhez konkrétet tudtok, megköszönnén,vagy hogy honnan tudnám összeállítani. Fehérjéből nemtudom nekem melyik fajtát érdemes, azt hallottam hogy ár érték arányba az Ultimate Nutrition, Myprotein és a Scitec-es cuccok a legjobbak,nemtudom mi igaz ebből, azt tudom hogy a Scitec elég felkapott :D Köszi előre is! Heti 4-5 edzésem lenne!



2015. júl. 10. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Heti 5 edzéstől nem kell több.Fehérjét edzés után vedd be. Majd amikor bírsz egyél. Itt tudsz válogatni kedvedre:


[link]


Bármi kérdésed van írj

UI: Ha van rá lehetőséged anyagilag, akkor ezt vedd meg:

[link]

------------------

Esetleg ha nem megy a kaja, kalóriabevitel, akkor még van lehetőség tömegnövelőre, de azt csak akkor ha tényleg gondok vannak a kajával :D

2015. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dejó! Köszi szépen az első linket! Írok ha valamit nem értek!!
2015. júl. 10. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!