Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tisztán érte el a srác?

Tisztán érte el a srác?

Figyelt kérdés

Üdv

3 hónap alatt valóban lehetséges ilyen átalakulás ? Egyik ismerősöm képe.


[link]



2015. júl. 9. 15:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem is lesz ilyen. Ha alacsonyabb lenne a testzsírja még erek is lennének rajta. Viszont nagyon sokat tolhat a gyerek, nem érti a doppingolás lényegét. Most hogy fenntartsa ezt a fizikumot nyomnia kell folyamatosan mint az állat, vagy szétesik. Könnyen lehet kórház a vége.
2015. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Genetika is lehet a csuklya. Értem, akkor ezzel kizárhajtuk hogy tisztán nyomja-e.
2015. júl. 9. 16:57
 13/27 A kérdező kommentje:
Aztarohadt..ennyire sok cucc kell egy ilyen formához ?
2015. júl. 9. 16:59
 14/27 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy 3 hónap alatt meglegyen grammos mennyiség.
2015. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Míg te jó ha napi 8 mg-t termelsz, ő beszúr heti 4 ampullát mondjuk. Csak semmi értelme mert nem fokozatosan érte el, és a teste nincs felkészülve rá.
2015. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
értem, pedig nem gondoltam volna, hogy ennyire durva dolog ezt így hozni ennyi időn belűl.
2015. júl. 9. 17:05
 17/27 anonim ***** válasza:

Próbáld ki mit érsz el három hónap alatt.


Montez mondta azt régen, hogy naturálban legfeljebb a vonatot éred el? :D Még ahhoz is futnod kell.

2015. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
már ha a teste többi részét nézzük akkor ez egy ember 5-6 éves tökéletes edzésprogramjának és tökéletes étkezésének az eredménye,3 hónap alatt tényleg csak a vonatot érheted el :DDD örülhetsz ha 3 hónap alatt 3 cm-ert nő a karod :DDD ennek a srácnak 15 cm-ert nőtt :D
2015. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Akkor ez nagyon durva, a leírtak alapján. Csak mert ehhez a sráchoz viszonyítottam, aki 2-3x akkora.


https://www.youtube.com/watch?v=vQjwtdgoK3Q

2015. júl. 9. 17:30
 20/27 anonim ***** válasza:
3-4 fajta anabolikus szteroid, aromatáz gátló, növi, inzulin, esetleg peptidek. Ennek a Beckernek hamarosan profi kártyája is lesz, ne ő legyen már a mérce.
2015. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!