Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet és edzést...

Milyen étrendet és edzést ajánlotok?

Figyelt kérdés

16/F


Elkezdtem edzeni, illetve szeretnék veletek.

72 Kiló és 174 cm vagyok, és már zavar, hogy nagy a fenekem és a hasam, a combom meg összeér, és ezen szeretnék változtatni.


Köszönöm.


2015. jún. 26. 17:56
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél egyértelműen kardio, étkezés pedig kevés szénhidrát, több fehérje, de te láttál már olyan férfit akinek nem ér össze a combja? én igen, nem szép látvány.
2015. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első ez komoly? Te akkor eddig csak túlsúlyos embereket láttál...Bár igaz, én vékony testalkatú vagyok, de ha összeér a két comb az már elég nagy túlsúlyra enged következtetni. :D Kérdező neked fogynod kéne szóval egészséges étrend és megfelelő sport. Ehhez meg rengeteg útmutatód találsz.
2015. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WhiteLabel ***** válasza:

1.ne beszélj már hülyeségeket, a kérdező testömegindexe teljesen rendben van.

2. a combja a kis ratyirambóknak nem ér össze.

3. egy szép izmos comb, ha tetszik ha nem össze fog érni, és egy férfinak ne legyen piszkafa lába.

2015. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ember te nem teljesen vagy normális. A combnak össze kell érnie? Ez most komoly vagy csak magadat nyugtatod a túlsúlyod miatt? :D Kit érdekel a testtömegindexe, amikor a saját elmondása alapján nagy a segge és a hasa is, ergo fogynia, formálódnia kell.


Persze egy férfi legyen szőrös, legyen büdös, érjen össze a combja, ugye? Te vagy a példa, hogy a hülyék köztünk élnek. Gratula. :D

2015. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WhiteLabel ***** válasza:
Öreg, ha túlsúlyt találsz rajtam bárhol, megígérem hogy nem verlek szájba amiért így beszélsz :)
2015. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a testtömeg indexel ne villogj ebben a kategóriában, csak kinevetteted magadat.
2015. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdező, olvasd el a sárga kapszula című ebookot,

aztán szálkásító étrend és edzés...

a könyv után, cikksorozatot elolvasni:

[link]

2015. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WhiteLabel ***** válasza:
sorry jogos volt, járás közben nem ér össze, ezért elnézést, valamiért hirtelen a vigyázállásra asszociáltam, viszont a súlyt akkor sem érzem vészesnek.
2015. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy járás közben nem ér össze. Szerintem vigyázzállásban sem szabadna. :D Kort, egyéb paramétereket tudnál írni? Csak, hogy bebizonyosodjon a túlsúlyod haver. :D
2015. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!