Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testalkatom van?...

Milyen testalkatom van? Milyen étrendet ajánlotok? Jó testépítésnek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Régen olyan 2-3 éve duci/kövér voltam



2015. febr. 22. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én valami ekto-endo keveréknek mondanám de annyira nem értek hozzá. Mindenféleképpen tömegnövelő étrendet. A váll-derék arány nem a legjobb szóval nem pont testépítő alap de mindenből ki lehet hozni egy jó formát.
2015. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ektót mondok, eszméletlen vékonyak a kezeid, a vállaid nem nagyon szélesek
2015. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alkatod van, jó szálkás, szikár, izmos. Egy 15-18 éves kerékpárosnak ez tök jó alkat lenne szerintem. Szóval ezzel csak annyit akartam mondani, hogy jó. Vékony vagy viszont izmos is. De nincs sok izom rajtad, épp amennyi kell, szerintem jó nagyon.
2015. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Am másik, kicsit off bocs, de: Ez az ekto-endo-mezo cuccnak amúgy mi értelme? Most ő is egy vékony srác, aki nagy izomtömeget sose rakott magára, viszont zsírt se (régen lehet de most nem), sportolni tuti sportolt valamit, így van egy ilyen alkata. Most ezért ektonak mondjátok, mert hogy keskenyek a vállai és vékony a karja. De ha elkezdene nagy súlyokkal gyúrni, de tornázhat is vagy kajakozhat, ezektől pedig egy idő után úgy is széles vállai és vastag karjai lesznek, akkor mi értelme ilyen fura szavakkal megnevezni a testalkatát, amikor tökre alakítható??? Mert régen pl. azt mondja kövér volt, akkor ilyen alapon régen meg endo volt, nem? Ha meg elkezdene valami olyan sportot mint amiket írtam, akkor meg egy idő után úgy is mezot mondanátok, szóval tök értelmetlen, de mindegy.
2015. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régen olyan 4 éve voltam sport orvosnál ő aszt mondta, hogy mezo de rá 2 évvel télleg el voltam hízva (vagyis 2évvel ezelött) most rendszeresen futottam de most erősödni is szeretnék (súlyzós edzéssel) egyébként a tömegnövelő étrendem meg már megvan ugy 2 hete 5ttkg ch val és nem nagyon érzek növekvést(fehérje, zsír megvan). Mit ajánlotok akkor kezdjek el súlyzós edzést (amit már úgy 3 hete csinálok futás nélkül)?
2015. febr. 23. 06:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen a képen kaja után voltam :DDD
2015. febr. 23. 06:24
 7/11 anonim ***** válasza:
2
2015. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, két hét az semmi. Ha két hónap után is stagnál a súlyod emeld a kaját.
2015. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es. A csontozatát nem tudja megváltoztatni, ez alapján szokták besorolni a kategóriákba. Széles a dereka tehát ez inkább endomorf vonás a válla viszont keskeny ami ektomorf. Persze edzhet és akkor szélesedik de a V alak nem lesz meg.
2015. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok? Folytassam a tömegelést? És a súlyzós edzést??
2015. febr. 23. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!