Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így ne is álljak neki a...

Így ne is álljak neki a testépítésnek?

Figyelt kérdés
a helyzetem az hogy nem tudom megvenni a kaját mert még tanuló vagyok kvázi azt kell ennem ami van ebédre. Annyi hogy lemondok a bulizásról így a zsebpénzemet fehérjeporra tudom gyűjtögetni. Azt megtudnám venni,illetve még müzlit és zabpelyhet reggelire.
2015. febr. 13. 14:02
 1/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Pedig így is van értelme. Így is lesz fejlődés, rengeteg trükk van rá, hogy mivel lehet újabb és újabb löketet adni. Egyébként még étrenddel is megállnál egy idő után, sőt ha szétkokszoltad magad, akkor is megállsz majd egy idő után.
2015. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne ugy kepzeld el hogy csak belott etrenddel lehet fejlodni.

Olyan mint egy piramis.

Az alapja az elegendo kaloriabevitel

Arra epul a magas feherjebevitel

Arra hogy jo aranyban vigyel be ch-t es zsirt.

Majd erre hogy mennyire mikrotapanyagban gazdag kajakat eszel. De ahogy mesz felfele mindig egyre kevesebbet jarul hozza.

Ha megvan a kaloriaplusz meg feherje is lesz azert akkor siman tudsz majd fejlodni.

Ha emelle az edzesterved is okosan lesz kivitelezve.

2015. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én mostanság 10-12000 ft-ot költök kajára egy hónapban, összesen.

Emellett heti 7 teljes test edzés megy, igaz csak 5-8 gyakorlattal és 1-3 sorozattal.


Szóval legfeljebb Etiópiában nincs értelme edzeni.

Ilyen időszakban meg lehet találni hogy mivel lehet a legnagyobb hatékonyságra rábírni a szervezetet, ami kulcsdolog, ha az ember komolyabb szintet tervez elérni.

2015. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gömb az komoly. Es minden nap ugyanazok a gyakorlatok nagyjából?
2015. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

--gömb--


Igen. Ami minden nap megy: felhúzás, guggolás, bicepsz, mellről/vállból nyomás, fekvenyomás.

Aztán általában megy még felülés, tricepszre néha valami, meg egy névnélküli gyakorlat, ami abból áll, hogy a fekpadon fekve félkört írok le a súlyzóval a hasamtól a fejem mögé, majd vissza. Ez ugye mellre és vállra megy.

2015. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig jobb edzeni, sportolni, mint punnyadni - ez ALAP.

Ha nem edzel, nem sportolsz, akkor még sz@rabbul fogsz kinézni.

2015. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De kezdj neki, tudsz fejlődni egy ideig kaja nélkül is, főleg az elején. Olvasd el a Sárga kapszulát, hogy meglegyenek az alapok!
2015. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!