Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki javasolna nekem edzéste...

Valaki javasolna nekem edzéstervet?

Figyelt kérdés
19/F vagyok és elhatároztam hogy izmos szeretnék lenni már elkezdetem futni 4-9 km szoktam általában de szeretnék egy edzéstervet ami combra, fenékre,bicepszre és hasra is izmosodnák. Vállra nem kell mert furcsállom is de ott izmos vagyok. Testfelépítésem sajnos testes vagyok de elkezdtem ezt az utat és végre megakarok szabadulni feleslegtől és izmos szeretnék lenni. Olyan 6 hónap alatt el lehet érni ezt a célt tudtok nekem javasolni egy edzéstervet ?

2015. jún. 21. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
keress rá a shop.builder honlapjára, ott az alapismeretek című cikksorozatban le van írva egy csomó minden az edzésről meg a kajáról, plusz van egy csomó minta étrend és minta ezésterv is, amik alapján össze tudod majd állítani a sajátodat. Illetve kipróbálhatod a fegyencedzést, vagy a street workout-ot is, ha nem tudsz terembe járni
2015. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DDD
2015. jún. 21. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!