Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel egy "közepes...

OneHitGoHome kérdése:

Otthoni edzéssel egy "közepes kinézetű testet" mennyi idő múltával lehet elérni? Edzéstervet is elfogadnék, mert az sincsen, illetve gyakoriságot.

Figyelt kérdés

(181cm) 15 éves fiú vagyok, aki 8.ban 101 kg. volt.. Elkezdtem diétázni és így 9. végére 68 lettem.. észbekaptam, hogy ez így nem lesz jó hiszen így már túl soványnak tartom magam, így izmosodni szeretnék.. Először elkezdtem futni, bicepszezni/tricepszezni, vállazni itthon. Illetve szedek tejsavó fehérjét. 1ek reggel, 1ek edzés után.

8 kg-os súlyzók állnak rendelkezésemre.



2015. jún. 17. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy év alatt kényelmesen is hozható bármi, de mivel nem a kényelem miatt csináljuk, 6-8 hónap alatt teljes odafigyelés mellett kiváló formát lehet hozni (persze akkor ha az elvárt szint "közepes", de közepesnek egész jót..) 8kg bőven elég az elején vállra. Oldal- és elölemelésekhez, ezeket statikusan variálva stb... A többire sajnos marad a sajátsúlyos edzés de azzal is lehet viszonylag korrekt formát hozni megfelelő étrend mellett. Olvasd el a Sárga Kapszulát és a builder alapismereteket (google) Alkalmazd a megszerzett tudást saját magad esetére aztán hajrá.
2015. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8 kilós súlyzó nem lesz elég, kezdd el mellette a Fegyencedzést. Keress rá, töltsd le.
2015. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!