Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet elérni ilyen...

Hogy lehet elérni ilyen combot/popsit? KÉP

Figyelt kérdés
A kérdésem hogy, ehhez hasonló kissé lapos popsiból és nagyon-nagyon vékony combokból: [link] hogyan lehet elérni formás popsit úgy hogy a hasam ne hízzon? Előre bocsátom, hogy nem igazán jönnek be a mai fitness divatnak megfelelő görögdinnye fenekek és vastag izmos combok. Ezen a képen [link] szereplő hölgyemény/lány/asszonyság (nem tudom) combmérete még egészen megfelelne, bár már picit vastagocska nekem. A lényeg, hogy hasonlóval megelégednék, csak ha jól tudom szénhidrátot kell növelni, amitől nekem sajnos nő a hasam is. Van erre valami praktika?

2015. jún. 20. 00:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, utolsó a falbelost kihagynám, az parasztvakítás.
2015. jún. 20. 10:07
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan nem vetted észre a szarkazmust a flabélosos kommentelő válaszában? :D
2015. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem :D annyi szarságot ajánlottak már, hogy mivel érhetek célt, hogy már mindenről azt gondolom komolyan ajánlják :D
2015. jún. 20. 10:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kérlek szépen olvasd el a Sárga Kapszulát. És ne csinálj semmi ilyen marhaságot, hogy káposzta diéta és társai. Ja meg nem felhizlalni kell magad, hogy hájas legyél hanem izmokat kellene építeni rendes edzéssel és étrenddel.
2015. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

minden hasznosat leírtak már előttem, ha ez számít valamit, 21 éves lány vagoyk, a tinikoromat azzal töltöttem, hogy a hasamat próbáltam eltüntetni. Ha megjelent egy bíró ica, vagy rubint réka csodaszar, én tuti kipróbáltam. Minden nap legalább egy órát tornáztam otthon, tényleg, így leírva, hihetetlen mennyiséget edzettem, és mégse történt hatalmas változás. aztán elkezdtem koplalni és lefogytam.

Aztán összejöttem a mostani párommal, kai kondiban edzett, már akkor is és normálisan étrend szerint kajált. Na, kb egy éve én is áttértem erre, és most végre, látok valami változást. Nem nagyon van más módja az izomépítésnek, mint a súlyzós edzés és a jó kaja. Az említett oldalak (shop.builder, sárga kapszula) alap, ne ijedj meg tőlük, olvasd el, és lesz egy átfogó képed az egészről, amiből aztán ki tudod majd alakítani a saját rutinodat, ami neked beválik.


p.s.: hülyét kapok jen sheltertől, könöyrgök, miért kell őt párosítani a fitnesszhez? azét, mert feltöltette a seggét szilikonnal, és ugrál mint egy kisnyúl? ne már....gyerünk csajok, edzünk rendesen, ahogy kell!!

:)

2015. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Első körben Sárga Kapszula, elolvasni, értelmes, kiszámolt, rendes diéta, tiszta kaja. Ha tolod a fehérjét, az semmit sem jelent önmagában. Olyan nincs, hogy hasra valaki nem hízik, ezért kell edzeni rendesen, kőkeményen, akkor nem lesz háj.

A szénhidrátot meg pont nem kell növelni.

Két éve tértem ét rendes kajára, heti 3-4 edzésre, rendesen, súlyzókkal, hidd el, ha valaki nem akar izomagy lenni, nem is lesz, mert azért nagyon keményen kell tenni.

24N

2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!