Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet elérni ilyen...

Hogy lehet elérni ilyen combot/popsit? KÉP

Figyelt kérdés
A kérdésem hogy, ehhez hasonló kissé lapos popsiból és nagyon-nagyon vékony combokból: [link] hogyan lehet elérni formás popsit úgy hogy a hasam ne hízzon? Előre bocsátom, hogy nem igazán jönnek be a mai fitness divatnak megfelelő görögdinnye fenekek és vastag izmos combok. Ezen a képen [link] szereplő hölgyemény/lány/asszonyság (nem tudom) combmérete még egészen megfelelne, bár már picit vastagocska nekem. A lényeg, hogy hasonlóval megelégednék, csak ha jól tudom szénhidrátot kell növelni, amitől nekem sajnos nő a hasam is. Van erre valami praktika?

2015. jún. 20. 00:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és mindkét kép internetről van szemléltetésként, tehát nem teljesen egyezik az alakom az első képpel. Valamivel kisebb a fenekem úgy területileg, de kb ilyen lapos sajna (mondjuk elég vékony is vagyok) a combom pedig nagyon-nagyon vékony, sajna a vádlim hozzá elég vastag, ezért is kéne kicsit izmosabb combi, hogy ne legyen olyan kontrasztos.
2015. jún. 20. 00:48
 2/16 anonim válasza:
Nem szénhidrát kell, hanem fehérje és body-building. A combot-feneket jól erősíti pl. a guggolás is és továbi gyakorlatok is vannak a megfelelő oldalakon. Pl. itt: [link]
2015. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Huha...ezek a képek kicsit ijesztőek, számomra ezek bazi vastag combok...

A fehérjét egyébként tolom, meg tornázok is, de nincs nagy változás sajnos :( egyébkén 166 cm és 50 kg vagyok. Fel kéne mennem úgy 54-55re, de félek, hogy nőni fog a hasam is.

2015. jún. 20. 01:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy félreértetted szerintem, én nem olyan űbetkerek Jen Selter féle fitnesspopót és férfiakat megszégyenìtő combokat akarok. Valami ilyet mint amilyen a képen látható, csak egy hangyányit vékonyabb (de izmos) combikkal.
2015. jún. 20. 01:31
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Bújj el a pincébe és rettegj fogyatékos.
2015. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Neked kéne már elbújnod, fasz...fej.-.-
2015. jún. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy a hasam ne nőjön... ez alkati kérdés, ha arra vagy hajlamos, hogy a hasad zsírosodjon, sose lesz olyan a feneked. Van aki egyáltalán nem is hízik seggre, még ha már elég nagy a hasa is. Az izmot tudod fejleszteni. Tömegnövelő étrend + súlyzós edzés. Aztán majd meglátod amúgy sem egyik napról a másikra nő oda egy bazi nagy comb. :D
2015. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az oldalon izmos nők vannak, te még nem leszel olyan. Hasznosakat írnak, olvasd el. Nem kell félni, véletlenül sem leszel túl izmos. Ez nem így működik.


Jen Selter szilikon seggét meg inkább hagyjuk.

2015. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan csináld a linkelt gyakorlatokat! Azok a csajok hosszú,hosszú éveket edzettek azért, gramnra kiszámolt étrenddel. Nem leszel olyan hidd el.

Igazából nincs is más választásod ha formás combokat akarsz.Mindenféle dvdtől, ugrabugrától meg futkorászástól nem fogsz izmosodni, max minimális mértékben. Tessék súlyokat használni!

Ha meg nem zabálsz össze vissza, nem fogsz zsírosodni. Nekem se lett hordó hasam,pedig tömegelek. Lapos mint mindig. Csak sokkal izmosabb, tónusosabb.

2015. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Hülyék... Hülyék mindenhol...


Am felejtsd el, ez nem neked való!

Zumba+flabelos

2015. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!