Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha van tejsavófehérjém, mikor...

Ha van tejsavófehérjém, mikor lenne a legérdemesebb felhasználni? Reggel vagy edzés után?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam a reggelre, mert akkor másból nem nagyon tudnám megoldani a gyors felszívódású fehérjét. Edzés után meg menne csirke rizzsel. Vagy nem olyan fontos a reggeli gyors felsz. fehérje?

2015. jún. 19. 22:40
 1/4 anonim válasza:
A leglényegesebb protein bevétel az edzés után 30-40 percel van. Azt vedd úgy, hogy kötelező. Ha van pénzed, akkor reggel is igyal fehérjét (gyorsan fog fogyni) reggel elinditja az anabolikus folyamatokat.
2015. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez megfelelő lenne reggelre?


[link]

2015. jún. 19. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő. Natúr, amire egyesek finnyáznak, pedig nincs erős mellékíze, nekem bejön ízesítés nélkül is és szerintem inkább előny, hogy nincs telenyomva édesítővel és állagjavító adalékokkal. Ár/érték arányban pedig jó. Edzés után fontosabb a gyors felszívódású, reggel nem annyira. De szerintem kicsit túl van hájpolva ez a gyors felszívódás kérdés, amit leginkább a tápkieg. gyártók indítottak el. Ha napi egy adagot tervezel, akkor az edzés után közvetlen, ha kettőt akkor reggel is. Edzés urán 1 órával meg mehet a csirke, rizs
2015. jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzés után kötelező jelleggel, szőlőcukorral együtt. Ha többre van szükséged, akkor még dél körül is meg lehet ezt ismételni, mert akkor is az inzulin érzékenység magas, tehát a gyorsan felszívódó dolgokra vevőbb a szervezet.
2015. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!