Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők edzhetnek így?

Nők edzhetnek így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lejönne velem kondizni a barátnőm, minden gyakorlatot ugyan úgy kell csinálniuk a csajoknak mint a férfiaknak?


Pl ők is nyomjanak fekve, evezzenek meg minden ugyan az, vagy vannak olyan gyakorlatok amiket nekik inkább nem kellene?



Második kérdés, nehezen hízóknak mehet rizs helyett a krumpli meg a tészta? (tömegelés)



2015. jún. 19. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mehet, csajoknak mellre nem nagyon kell edzeni, elég egy fekvőtámasz(szabályos és térd lent).
2015. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt erről a Builderen egy cikk, pont ma olvastam.
2015. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kéne, hogy vigyem magammal minden nap, csak mikor mell van akkor neki vagy plusz egy pihenőnap vagy addig bohockodik valamit, nem?
2015. jún. 19. 21:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szepen elolvasom! :)
2015. jún. 19. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Mell helyett seggezik pl.
2015. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha a barátnőd kezdő, akkor neki is heti 3 teljes testes, átmozgató jellegű edzés kell minimum 2, de inkább 3 hónapig, tehát nem ugyan azokat a gyakorlatokat kéne csinálnia, mint amit te csinálsz.
2015. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A krumpliban kevesebb az szénhidrát, mint a rizsben. (A tésztában is, de nem annyival).
2015. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kihagynia a mellet, mert ha egy izom nem fejlodik az hatraltatja a tobbit.

Viszont a noknek nem heti 3 mell-bicepsz kell, mint a ferfiaknak.

2015. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia! 21 éves lány vagoyk, és a párommal edzek. igaz, én nem kezdtem teljes testes átmozgatással, mert előtte éveket itthon próbálkoztam már (egyébként ő általa összeállított edzéstervvel), szóval volt egy alap fizikumom, még ha nevetséges is.


A párom anno személyi edzőtől tanult, én pedig tőle. Eleinte pontosan ugyan azokat csináltam, amiket ő, minden gyakorlatot felváltva, kvázi edző partnerek voltunk. Igazából most is, van, amit így csinálunk, de már nem mindig edzünk együtt, tudok magamtól is :)

De a lényeg, hogy nem edzek máshogy, mint ő. Mellre is csinálok áltlaában 4 gyakorlatot, egyenként 4-4 sorozattal. Egyedül csuklyára nem edzek, de amúgy minden másra rendesen.

remélem, segítettem :)

2015. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!