Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan lehetne kockás hasam és nagy bicepszem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 185cm és 58kg. (eléggé vékony vagyok, ezért akarok elkezdeni gyúrni)

2015. jún. 12. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Láb, hát, váll, tricepsz?
2015. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdekesen nézhetsz ki, ha 185 cm vagy, de nincs lábad....if you know what i mean
2015. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ússz, fuss, biciklizz

Nekem így lett :)

15/F

2015. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is az alapokkal kellene tisztában lenni!

Ez egy hosszú a téma van egy nagyon jó könyv amit interneten legálisan ingyen el lehet olvasni!

[link]

Ha a reklám jön be akkor frissítsd az oldalt!

És ne csak azt olvasd el amit úgy gondolod hogy neked kell hanem az egész könyvet hogy összeálljon a kép!

2015. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen testfelépítéssel kockás hasad könnyen lehet, nagy bicepszed már nehezebben...
2015. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 év 26 hét 3 nap és 12 óra

Ettől csak nehezebbet kérdezz...

2015. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen 10% alatti testzsírral, szerintem 2 edzés után is meglátszódhat. A tömege meg már másodlagos szempont, de azért a tömegre is gondolni kell, hogy jól nézzen ki, nem elég hogy látszik, az a kicsi ami alapból van. A bicepsz és a többi izom edzésére sürgősen konditermet ajánlanék, megfelelő táplálkozással, pihenővel, kemény edzésekkel. Később lehet fel fog jönni még rád 10-15 kg 20 éves korodra.
2015. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!