Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta nélkül nincs kockás...

Diéta nélkül nincs kockás has, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán el lehet érni, csak éppen lesz fölötte egy zsírréteg ami miatt nem látszik semmi a kockákból.
2015. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor most a 60 kilómmal diétázzak még? :D
2015. jún. 4. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:

1. építs izmot

2. szedd le a zsírt


Ha nincs izom nincs miről leszedni a zsírt... Ilyen egyszerű.

2015. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem én! csak a diátát nem akarnám!Sajnos nem az az ember vagyok aki megteheti hogy diétázzon
2015. jún. 4. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez máshogy nagyon zűrösen menne csak.


Akinek olyan a genetikája annak talán (de nagyon talán) összejöhet elképesztő hosszú idő alatt borzasztó kemény edzéssel, hogy épít valamennyi izmot (sokkal lassabban és kevesebbet, mint tömegeléssel) úgy, hogy 0 zsír jön fel.


Nekem amikor versenysportoló voltam (értsd napi 8 óra edzés) akkor ment, hogy 7-8% körül volt a testzsírom, ami meglehetősen kevés (sőt...) és nagyon leszálkásított (de nem nagy) izomzatom volt.


Most 17,5% a testzsírom, de az izomtömegem is jelentősen (legalább 10-12 kg-al) nagyobb a "hagyományos" edzéssel.

2015. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj én 60 kiló vagyok, 180 cm hez! Tehát elvileg vékony vagyok, ennek ellenére a hasamon van annyi zsír hogy a kockákból nem látszik semmi. Tömegelj szedj fel izmot, majd utána faragd le.
2015. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) de ha diéta kell hozzá bele sem kezdek
2015. jún. 4. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Diéta nélkül is elérhetsz formás hasat (bár nyilván nem olyan kockásat). Mindig megéri belekezdeni (mondom ezt én aki sokszor leálltam és újrakezdtem már).
2015. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
173 cm vagyok
2015. jún. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!