Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ehhez az edzésterv...

Mit szóltok ehhez az edzéstervhez?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok futni és kerékpározni, ezért a lábaim rendben vannak. Viszont a felső testemet is gatyába szeretném rázni. Súlyzót nem szeretnék ragadni, mert szeretném ha arányos maradna a testem. Arra gondoltam veszek egy húzódzkodó tolódzkodó állványt. Szerintetek megfelelő táplálkozással a sok húzódzkodástól és tolódzkodástól nőni fejlődni fog a felsőtestem.

Nem feltétlen akarok naturál testépítőként kinézni, csak szeretném ha atletikus és arányos testem lenne. (valahol olvastam hogy arányos test esetében a vádli körmérete = a felkar körméretével)


2015. jún. 8. 09:00
 1/5 Kerze ***** válasza:

Attól hogy súlyzót ragadsz nem lesz aránytalan a tested. Az meg hogy egy húzódzkodó-tolódzkodó mennyire elég....hát

Ezzel nem leszel túl izmos

2015. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hol az edzésterv, amohez hozzá kellene szólni?
2015. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10 kör húzódzkodás és tolódzkodás. 15 - ameddig megy ismétlés.

Súlytárcsák vannak itthon, úgyhogy a terhelést tudom szabályozni.

2015. jún. 8. 09:35
 4/5 A kérdező kommentje:

ilyesmi izomzatot szeretnék:


https://www.youtube.com/watch?v=mvJHw64fxgQ

2015. jún. 8. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Széles fogású húzódzkodás és tolódzkodás egy darabig elég. Az első pár hónapban jelentőset nőhetsz tőlük, de ha hozzászokik a tested akkor ennyi volt. Utána venned kell egy súlymellényt. Egyébként ha esetleg lábra is edzenél, akkor arányos maradnál alul is, felül is. És ha tömeget akarsz a lábadra, akkor nem elég a futás.
2015. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!