Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert faj az also hatizmom...

Miert faj az also hatizmom edzes utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Edzesen edztettem felhuzassal (helyesen vegrehajtva) az also hatizmokat.

Masnap nem ereztem semmit.

Utanna kovetkezo nap viszont faj az also hatizmom bal fele.mitol lehet ez?

Esetleg felhuzas helyett milyen gyakorlatot lehet meg vegezni also hatizomra?

Minden segitokwsz valaszra megy a pacsi.



2015. jún. 4. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Használsz övet?
2015. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,nuncs.miert?az mire jo?
2015. jún. 4. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan beleugranak abba a hibába, hogy felhúzással kezdenek, közben meg az az egyik legnehezebben kivitelezhető, legnehezebben megtanulható helyesen végezni, főleg olyan súllyal amivel sokan tolják, aztán mindenki csodálkozik, mikor lesérül... Én kezdőknek soha nem ajánlanám, inkább hiperhajlítás, esetleg ha az már kevés akkor hiperhajlítás súlymellényben, de felhúzáshoz kell, hogy álljon melletted egy edző, aki kijavítja a testartásod, mert helyesen szinte senki nem tanulja meg autodidakta.
2015. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapos bemelegítés után kezdhetsz felhúzással nyugodtan. Szinte biztos, hogy nem jól csinálod. Csinálj egy videót és segítek.
2015. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia.Miert fontos az ov?
2015. jún. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!