Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan kardióztok/aerobozto...

Ti hogyan kardióztok/aeroboztok ilyen hőségben?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy! :)
2015. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ma is futottam 2 órakor. A hőségre való tekintettel, póló nélkül. :D
2015. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én tegnap futottam egy keveset de utána szédelegtem és még a fülem is dugult :o
2015. jún. 3. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
HIIT :)
2015. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy kora reggel, vagy sehogy, vagy esetleg futópad. Most voltam futni, meg is bántam. Nem is a meleg volt a baj, hanem hogy mellé még fülledt, párás is volt a levegő, oxigén így nuku. Nem is ment olyan jól, mint szokott. Úgyhogy megfogadtam, hogy csak reggel megyek, ha jut rá idő. Vagy marad délután a futópad, csak már alig vártam, hogy jó idő legyen és a szabadban futhassak, a futópadot most unom...
2015. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki kiakar menni futni,az kimegy 40 fokban is:)
2015. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Musclemore ***** válasza:
Reggel vagy este.
2015. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nekem ma megoldotta a munka. 720 kg zsákos betont akartam elhozni, 4 fordulóval. De menet közben megvilágosodtam, hogy az utánfutó kezelhetetlenné teszi a biciklit emelkedőn és földúton, ha ilyen nehéz. Na mondom akkor viszem 90 kilójával. Így ment is, de közben bezárt a bót, úgyhogy az utolsó fordulónál felraktam 9 zsákot, ez 270 kg. Kimentem a főútra, ott nem volt gond. Egész addig amíg le nem mentem a padkára. Ott egyből kidurrant az utánfutó egyik kereke, és onnantól már csak a csomagtartón tudtam fuvarozni, 2 zsákot egyszerre. Nap végére megfogadtam hogy többet soha az életbe nem viszek 50 kilónál nagyobb súlyt az utánfutón.


Amúgy nem is szoktam külön se kardiózni, se aerobozni.

2015. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
itthon vannak gépek :3
2015. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én múlt nyáron is lenyomtam napi 2x1 órát szabadban. Olyan mint ha azt kérdeznéd télen, hogyan kardióztok ilyen hidegben? Aki sportoló lesz@rja milyen az időjárás.
2015. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!