Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi tömegnövelő étrendről?

Figyelt kérdés

[link]


175 cm, 72 kg tömegű fiú vagyok. Ezen kívül edzésnapokon edzés után 50 gr Stillmass Whey 80 Instat és 50 gr maltodextrin menne.


Multivitamint és ízületvédőd szedek naponta.



2015. máj. 23. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
majdnem 6*os ch biztosan indokolt? a zsír meg egyértelműen nem elég 0 eszenciális zsírral de ennyi ch-val, lehet, hogy nem is fogsz fejlődni. az eszenciális zsír kell a hormontermeléshez, sejtregenerálódáshoz stb stb
2015. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Étrend-kiegészítőből vagy rendes kajából érdemes bevinni őket? Most nemigen jut eszembe egy étel sem, amiben azok vannak.
2015. máj. 23. 22:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha leviszem 5 g/tskg ch-ra, a visszamaradt kalóriát pedig valamilyen olajjal, mondjuk lenmagolajjal pótolnám?
2015. máj. 23. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Zabpehelyben mondjuk van, de az hangyafing. Használj lenmagolajat!
2015. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szénhidrát tényleg sok lesz, emellett én a babot is hússal enném, igaz a hüvelyesek fehérjetartalma elég jó, de érdemes komplettálni (ennyi erővel a rizs aminosavprofilja se rossz). Csinálhatsz chilis babot csirkehússal pl. Illetve a rizs + tojás elég érdekes szerintem, rakjál oda is inkább 100g csirkét.
2015. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lesz.
2015. máj. 23. 23:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. máj. 23. 23:09
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez így már megfelelő?


[link]

2015. máj. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!