Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy fejlődjek?

Mit tegyek, hogy fejlődjek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 77kg 1 éve kezdtem az edzést első 3hónapba csak osszevissza labazas nelkul mint az altalaba. Fiatalok utanna egy csuklo balesetem volt de mar fel eve ujra rendszeresen heti 4-5x edzek, de nem fejlődök 180 cm voltam mikor keztdem es 70kg most 185cm és 77kg, a kajam mar fel eve a kovetkezo mennyiseg 320-350g szenhidrat es 180g feherje bevitel egy napra rizs csirke zoldseg meg tojas , a sulyom nem tüni kicsinek, de nagyon szalkas testalkatom van a karom is 34,5 körül van , pedig rendzeresen szabalyosan edzek, de egyszeruen nem fejlodok mit tudnek tenni annak erdekebem h fejlodjek?

2015. ápr. 22. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Többet kell enni és intenzíven edzeni. Ennyi a titok. Ha nem jön a tömeg, akkor emelned kell a szénhidrátot. De a zsír is legyen meg nálad kb 80g.
2015. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fhu énmár mindent elkövettem, mondták is hogy napi 350 gram szénhidrátnak elégnek kénne, lenni már 2 hónapig tömegnvőlm is volt edzés után 150g jumbo de mégis alig alig fejlődik szinte modnhatni semmit
2015. ápr. 22. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
5-6g x ttkg ch. Az nálad 80x5 vagy 80x6= 400-480g ch. Ennyi lehet hogy kellene.
2015. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hűha azért azt már húzósabb megenni, de megpróbálom :) és köszi mindenki a segitséget
2015. ápr. 22. 18:10
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha reggel zabpehely lenne tejjel? Marint a zsir miatt is meg imadokaz izet , ami a lenyeg ez hazi tej nem a hulladek tejporbol keszult bolti
2015. ápr. 22. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan lebeszélnek a tejről, szerintem kevéssel nem lesz gond. Reggel zab, majd napközben mehet a rizs, vagy tk kenyér. És persze sok zöldség a rostok miatt. Fehérje meg: húsok, tojás, este túró.
2015. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!