Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő ilyen felsőtestet...

Mennyi idő ilyen felsőtestet elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Mert nekem naturálban (6 éve edzem, ebből ténylegesen keményen és normálisan az utóbbi 3 évben) nem sikerült még. Távolról sem. Itt tartok: [link]


[link]



2015. ápr. 20. 16:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Ennyi. :)
2015. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Nem baj az, hogy összevesztetek, én ebből is profitálhatok, feltéve, ha válaszolsz. :D Ugye azt írtad, hogy 30 éve edzel. 2 kérdés:


1.) Az első 6 évben volt-e olyan eredményed, mint nekem, hogy emlékszel?

2.) Azt mondtad, hogy naturálban ezt a testet nem lehet utolérni. Pedig te naturálban nyomod 30 éve. Mennyire vagy elmaradva - már ha el vagy - ettől a kinézettől?

2015. ápr. 21. 12:05
 33/46 anonim ***** válasza:

29 év volt naturàlban. Tavaly ment némi teszto. Ez mostani forma.

[link]


Naturál formát meg este teszek majd, most mobilon vagyok és melózok.

2015. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Hogy ál a csávónak a dákesze :D Mondjuk a kis husi csaj nem rossz mellette :)
2015. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Tehát nem értél el olyan formát, mint pl. ez a srác a képen, ezért valamilyen-fajta tesztoszteront kezdtél el tolni. Viszont azt még nem árultad el, hogy az első 6 évben te fejlődtél-e annyit, mint én.
2015. ápr. 21. 20:43
 36/46 anonim ***** válasza:

Azt a formát nem éred el naturálban, én sem értem el.

Nekem ez volt naturálban:

[link]

2015. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Némi tesztó, mi?

A különbség elég számottevő a két kép között.

Lehet a korod miatt, és a több évtized natúr mivoltod miatt, jobban reagált a test egy kis androgén utánpótlásra.

2015. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Azért nem semmi a te formád sem, habár én nemigen „kokszolnék” semmi pénzért. Láttam embereket, és most nem csak a szokásos sztereotípia, hogy „hajjaj, összestél kiccsávó” miután már nem szedte, mert ez csak hülyébbeknél fordul elő, akik elfelejtik a levezetést, vagy csak gőzük sincs az egészről. Tehát ezután a nagy vargabetű után... azért a szívnek sem tesz igazán jót... ahogy én beszélgettem egy-két emberkével, haverral. Azért nem a májat írom, mert gondolom 30 év után biztos nem valami szemes vackot tolsz. Meg ha már kokszolsz, akkor oda valóban kell az értelmes kaja is, mert gigamennyiségű fehérje nélkül az sem ér különösebben semmit. Sokan azt hiszik, hogy 1-2 év és minimum Van-Damme kinézet... Hahh, dilettantizmus level 99.


Még 2 kérdés :)


1.) Akkor nem én b*sztam el valamit nagyon, hogy ennyi idő után sem nézek ki úgy, mint az a csávó?

2.) Mi vitt rá a szteroidra? Tudom, hogy semmi közöm, hozzá - csupán kíváncsiság. Természetesen nem muszáj válaszolnod.

2015. ápr. 21. 21:23
 39/46 anonim ***** válasza:

Igen, van benne kockázat, de tudni kell, hogy mit, mennyit és mivel. Volt időm tanulgatni, utána nézni.

Nem tolok szemeset. Mi vitt rá? Jó lenne mastersban versenyezni, de kell még rám izom. Nem lehet behozni azokat, akik 20 éve kokszolnak. Illetve nem egy év alatt lehet.

2015. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Ja, és nem cseszted, sokan azt sem érik el, amit te elértél. Ez van sajnos. Ahogy mondják mostanában: naturálban max a vonatot éred el. Így meg lehet, hogy a kórházat érem el, ki tudja. Benne van ez is. De nálam tényleg nem megy szuper dózis, heti max 500 mg tesztó. A versenyzőknél a heti 2000 az alap, 1000-el szinten tartanak. ÉS mellé még deca, boldi, trenbolon vagy amit akarsz. Szóval én még finom vagyok, de ez is hozott rajtam.
2015. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!